Darmowy bonus na mecz Izrael – Polska u bukmachera STS

Z okazji pojedynku pomiędzy Izraelem, a Polską w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 legalny bukmacher STS oferuje graczom promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

STS. Darmowe bonusy 2019

STS. Darmowe bonusy 2019

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do zakończenia pojedynku pomiędzy Izraelem, a Polską w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020.

Promocja polega za zagraniu kuponu SOLO lub AKO i dodaniu do niego zakładu specjalnego „Robert Lewandowski strzeli, a w meczu Izrael – Polska zobaczymy powyżej 2,5 gola”.

Kupon musi zostać zawarty za dokładną kwotę 21 PLN. Z tej oferty może są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

polski bukmacher sts bonus za darmo
Bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod: BETONLINE

Zagrany kupon w ramach tej promocji, jeśli okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Natomiast w razie przegranej kuponu SOLO bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN. Taka sama kwota znajdzie się w przypadku kuponu AKO, ale wszystkie typy oprócz zdarzenia specjalnego muszą zostać rozliczone jako wygrane.

STS: Darmowy kod promocyjny

Bukmacher STS oferuje nowym graczom na start darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Chcąc z niego skorzystać trzeba koniecznie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Poza tym gracze mogą legalnie korzystać z TV STS, gdzie gracze mogą oglądać online za darmo wydarzenia sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button