Darmowy bonus na mecz Barcelona – Real Madryt od STS

Już w środę 18 grudnia czas na zaległe Gran Derbi, które zostanie rozegrane na Camp Nou, gdzie Barcelona podejmie Real Madryt. Wystarczy zagrać kupon SOLO, a jak okaże się on wygrany to gracz otrzyma extra bonus od STS.

STS zakłady bukmacherskie bonusy 2020

STS zakłady bukmacherskie bonusy 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz nie musi swojego udziału w tej akcji nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak warto jest mieć na uwadze fakt, że promocja dostępna jest graczom do 16 grudnia do godz. 20:00.

Ta akcja polega na zagraniu kuponu SOLO, na którym znajdzie się dowolny zakład z oferty przedmeczowej legalnego bukmachera STS na pojedynek pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Jednak należy mieć na uwadze fakt, że kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 2.00.

Zapowiada się ciekawe starcie, ponieważ Barcelona u siebie radzi sobie dobrze, zaś Królewscy znajdują się w dobrej dyspozycji.

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za równą kwotę 44 PLN. Natomiast z tej oferty wykluczone są zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, którego kupon został rozliczony jako wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na jego koncie, a dodatkowo otrzyma od bukmachera STS darmowy bonus o wartości 10 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera STS?

Legalny bukmacher STS na start oferuje graczom chociażby darmowe środki o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest wiedzieć, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

Natomiast użytkownik, który dokona pierwszej swojej wpłaty otrzyma bonus równowartości depozytu. Typer maksymalnie może otrzymać nawet 1200 PLN. Dodatkowo pierwszy wówczas kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 200 PLN.

Chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Ten specjalny kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta, później nie będzie już możliwości skorzystania z darmowego bonusu bez depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button