Darmowe bonusy za obstawienie meczy w STS co tydzień.

Bukmacher STS nagradza wszystkich graczy w ramach oferty „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Co tydzień pomiędzy graczami zostanie podzielona łączna wartość bonusu 35 000 PLN.

Extra gotówka dla typerów

Extra gotówka dla typerów

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów z nią na dzień staną się coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że w coraz więcej meczy jest rozgrywkach w każdej dyscyplinie. Po zawieszeniu na murawę wracaja chociażby piłkarze w Czechach.

Bukmacher STS natomiast nagradza wszystkich swoich użytkowników za obstawienie meczy w ramach oferty promocyjnej „Obstawiaj i wygrywaj”, która trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Chcesz skorzystać z tej oferty? To pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie je się na konto na www.STS.pl. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który dostępny jest w zakładce „Obstawiaj i wygrywaj więcej”.

Bonus do tydzień dla graczy. Typuj i otrzymuj bonusy.

Następnie pozostaje już graczom obstawienie meczy. W ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, zagrane za nie mniej niż 15 PLN.

Pamiętaj, że istotnym czynnikiem jest to, że na zakładzie musi znajdować się równa ilość czterech typów u kursie minimalnym nie mniejszym niż 1.50. Dobra wiadomością jest to, że gracz ma prawo mieszać zdarzenia, które mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale również i „na żywo”.

nowy bonus w sts online na euro 2020
Bukmacher STS nowy kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Typer sam wybiera z jakiej dyscypliny będą to zdarzenia, ponieważ mogą być z każdej dyscypliny, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Gracze, których zakłady okazały się wygrane to oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe bonusy. Bowiem co tydzień podziela pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 35 000 PLN. Zaznaczyć jest warto, że do podziału brane są pod uwagę pięć wygranych kuponów.

Kod bonusowy w STS 2020

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta u bukmachera STS online może liczyć na extra bonus powitalny, który może wynieść nawet 1229 PLN.

Za poprawny proces weryfikacji danych na koncie gracza znajdzie się 29 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Natomiast ten gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na premie równowartości dokonanej wpłaty, która może wynieść nawet 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby wpisać ten kod.

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS posiada w swojej ofercie usługę Betgames. Gracze za prawdziwe pieniądze i to co najważniejsze legalnie mogą skorzystać z gier karcianych, jak m.in. pokera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button