Darmowa bonus od bukmachera STS do 50 złotych dla wszystkich graczy.

Specjalna promocję bukmacherską oferuje graczom bukmacher STS na zmagania angielskiej Premier League, w której to można otrzymać darmowe środki. Maksymalny bonus może wynieść nawet 50 PLN.

Bonusy za darmo dla każdego

Bonusy za darmo dla każdego

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od dnia 13.01.2020 r. od godziny 00:00 do dnia 15.01.2020 r. do godziny 23:59. Jednak trzeba mieć na uwadze, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Pierwszy krok w ramach tej akcji jest to dokonanie depozytu, a minimalna kwota to 50 złotych.

Następnie gracz musi zawrzeć kupon: pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania dwudziestej trzeciej kolejki angielskiej Premier League.

bukmacher betclic bonus 2020
Darmowy bonus legalnego bukmacher Betclic Polska 2020

Podczas najbliższej serii spotkań dojdzie chociażby to takich potyczek, jak m.in. Liverpool – Manchester United, Burnley – Leicester czy też Watford – Tottenham.

Warto jest mieć na uwadze, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka musi wynosić co najmniej 10 złotych.

W przypadku jak zagrany kupon okaże się wygrany to na konto gracza oprócz wygranej trafi bonus, który może wynieść nawet 50 złotych.

Jak faworyci Cię zawiedli to użytkownik otrzyma zwrot w wysokości 50% stawki.

Bonus bez depozytu od STS

Warto jest podkreślić, że bukmacher STS należy do tych operatorów, którzy przyznają darmowe środki za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE”. Użytkownik który spełni powyższe warunki otrzyma 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to wszystko! Po pierwszym depozycie użytkownik otrzyma kolejne środki w wysokości wpłaty, a maksymalnie może otrzymać 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button