Czy warto obstawiać Wirtualne Sporty, kiedy nie ma normalnych meczów?

Polskie firmy bukmacherskie działają obecnie na zupełnie innych zasadach niż jeszcze kilka, kilkanaście tygodni temu. Wszystko oczywiście związane jest z panującą obecnie pandemią koronawirusa. Przez COVID-19 nie działa zdecydowana większość punktów handlowo-usługowych, w tym także naziemne punkty bukmacherów. Już wiadomo, że w 2020 roku nie odbędą się mistrzostwa Euro 2020 ani Igrzyska Olimpijskie. Zdecydowana większość imprez sportowych się nie odbędzie, dlatego mnóstwo typerów zadaje sobie pytanie: co obstawiać, gdy mecze się nie odbywają? Polskie firmy bukmacherskie robią, co mogą, aby dopasować swoją ofertę do aktualnych potrzeb i oczekiwań swoich graczy. W tym celu rozbudowywana jest m.in. oferta sportów wirtualnych. Jeśli ktoś do tej pory zajmował się wyłącznie obstawianiem sportów tradycyjnych, koniecznie powinien sprawdzić, czym są sporty wirtualne oraz jakie korzyści wynikają z ich obstawiania.

Czy warto obstawiać Wirtualne Sporty, kiedy nie ma normalnych meczów?
Czy warto obstawiać Wirtualne Sporty, kiedy nie ma normalnych meczów?

Sporty wirtualne – na czym dokładnie to polega?

Sporty wirtualne to specjalny rodzaj rozgrywek generowanych komputerowo. W tego typu rozgrywkach nie uczestniczą prawdziwi zawodnicy, tylko wirtualni wygenerowani przez specjalistyczny algorytm. Sporty wirtualne od kilku lat pojawiają się w ofercie coraz większej liczby firm bukmacherskich. Panująca pandemia na pewno mocno przyspieszy ten proces. Już jakiś czas temu wielu ekspertów podkreślało, że esporty oraz sporty wirtualne to prawdziwa przyszłość polskiego rynku bukmacherskiego. Ostatnie wydarzenia związane z wybuchem pandemii tylko potwierdziły te słowa. 

Jakie sporty wirtualne można obstawiać u polskich bukmacherów? Liczba dostępnych dyscyplin jest naprawdę spora – możemy obstawiać m.in. piłkę nożną, siatkówkę, hokej, tenis a nawet wyścigi konne czy wyścigi psów. Liczba możliwości jest naprawdę duża. Każda firma bukmacherska ma oczywiście nieco inną ofertę. Poszczególne firmy bukmacherskie różnią się także jakością transmisji – jedne spisują się pod tym względem znakomicie, inne nieco gorzej. Co trzeba zrobić, aby móc obstawiać sporty wirtualne? Nie trzeba posiadać do tego żadnej wiedzy tajemnej. W praktyce obstawianie sportów wirtualnych jest jeszcze prostsze niż obstawianie zwyczajnych sportów. Dlaczego? Jest to związane z tym, że przy obstawianiu zwyczajnych sportów musimy doskonale orientować się  w kondycji całych drużyn oraz poszczególnych zawodników. Szczególną uwagę trzeba zwracać na przebyte przez nich kontuzje. W sportach wirtualnych jest o wiele prościej – wystarczy, że chwilę przed obstawieniem zakładu sprawdzimy, ile razy w ciągu ostatnich kilkunastu dni dana drużyna wygrała. To w zupełności wystarczy nam do tego, aby z sukcesem obstawić kupon. 

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Jakie zakłady można obstawiać na sporty wirtualne? 

Odpowiedź na powyżej zawarte pytanie jest naprawdę banalnie prosta: na sporty wirtualne można obstawiać mnóstwo dowolnie wybranych zakładów. Możemy obstawiać zakłady na przegranych, zwycięzców, dokładny wynik czy liczbę czerwonych kartek. W związku z pandemią koronawirusa bukmacherzy będą z pewnością jeszcze bardziej poszerzać swoją ofertę zakładów na sporty wirtualne, dlatego opłaca się być czujnym i na bieżąco weryfikować, jakie nowości zostały przez danego bukmachera wprowadzone do oferty. 

Czy na sportach wirtualnych można dobrze zarobić? To kolejne z pytań, które zadają sobie gracze zainteresowani obstawianiem sportów wirtualnych. Warto wiedzieć, że sporty wirtualne naprawdę pozwalają na zarobienie dużych pieniędzy. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że takie obstawianie obarczone jest stosunkowo dużym ryzykiem. Wszystko to oczywiście wynika z tego, że o przebiegu rozgrywek decyduje algorytm, a nie prawdziwi zawodnicy. STS sporty wirtualne są jednak rewelacyjną alternatywą w czasach, gdy prawdziwe sporty są na razie niedostępne dla typerów. Dodatkowo, sporty wirtualne można obstawiać przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Ogromna dostępność sportów wirtualnych to niebywały atut, o którym należy pamiętać. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button