Czy w STS można wpłacać przez Skrill?

Skrill to najpopularniejszy portfel elektroniczny, z którego korzysta wielu typerów z całego świata. Czy w STS go znaleźć wśród metod płatności?

Czy w STS można wpłacać przez Skrill?
Czy w STS można wpłacać przez Skrill?

Płatność Skrill u bukmachera STS?

Legalni bukmacherzy przede wszystkim pozwalają na dokonywanie wpłat za pomocą przelewów ekspresowych za pośrednictwem PayU bądź tym podobnych usług, a także kart płatniczych Visa oraz MasterCard.

Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że bardzo wielu graczy szuka bukmachera z opcją płatności przy pomocy Skrill czy Paysafecard. Między innymi te dwie metody niegdyś popularne były na zagranicznych stronach do obstawiania, a dzisiaj przeżywają swego rodzaju drugą młodość.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS jako jeden z nielicznych w Polsce pozwala na dokonywanie wpłat przez Skrill. Poza nim taką możliwość daje swoim klientom jedynie Totolotek, Fortuna oraz LvBET.

Warto mieć na uwadze, że polskie przepisy zabraniają wypłaty pieniędzy do portfeli elektronicznych, dlatego też jedyną opcją jest przelew tradycyjny do polskiego banku. Niestety, w tej kwestii nic raczej w najbliższym czasie się nie zmieni.

Jeżeli interesuje was bogata oferta zakładów i metod płatności, wybór STS będzie uzasadniony. W końcu nie bez powodu jest to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju.

Jakie są inne popularne metody płatności w Polsce?

  • DotPay
  • PayU
  • Przelewy24
  • Karty kredytowe
  • BLIK

STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button