Czy trzeba mieć 18 lat, by grać w STS online?

Wielu młodych miłośników sportu zadaje sobie pytanie, czy obstawianie meczów możliwe jest w STS przed ukończeniem 18. roku życia. Chcecie poznać odpowiedź? 

Czy trzeba mieć 18 lat, by grać w STS?
Czy trzeba mieć 18 lat, by grać w STS?

Bukmacher STS online tylko dla pełnoletnich?

Zakłady bukmacherskie STS to firma, która jest jedną z najpopularniejszych w naszym kraju. Posiada bardzo wiele punktów stacjonarnych, dlatego jest tak rozpoznawalna i często pytają o nią początkujący gracze.

Gra w STS nie jest możliwa, jeśli nie jesteśmy osobami pełnoletnimi. Oznacza to, że mecze można zacząć obstawiać dopiero w momencie, gdy ukończymy 18. rok życia.

Warto podkreślić, że pracownik punktu bukmachera STS ma prawo zażądania pokazania dowodu potwierdzającego nasz wiek. W przypadku, gdy nie wyrazimy na to zgody, nie będziemy mogli zawrzeć zakładu.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny z kodem promocyjnym: BETONLINE

W najbliższym czasie prawdopodobnie nie powstanie żaden bukmacher dla niepełnoletnich czy coś tego rodzaju. Wszystko dlatego, że obstawianie jest hazardem, a jak wiadomo ten wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Założenie konta w portalu internetowym STS nie jest żadnym rozwiązaniem sytuacji czy ominięciem zakazu gry dla osób niemających 18 lat. Wszystko dlatego, że przy rejestracji online bukmacher żąda od nas weryfikacji podanych danych poprzez wysłanie skanu dokumentu tożsamości potwierdzającego nasz wiek.

Jesteście osobami pełnoletnimi? W takim razie pozostaje wam wypełnienie formularza rejestracyjnego. Możecie to zrobić w oficjalnym portalu bukmachera STS, to jest na stronie www.STS.pl!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button