Czy STS to legalny bukmacher?

60

Nie wszystkie firmy bukmacherskie w Polsce posiadają licencję Ministerstwa Finansów, a tym samym mogą być uznawane za legalne. Jak to jest w przypadku marki STS?

Czy STS to legalny bukmacher?
Czy STS to legalny bukmacher?

STS to najlepszy Polski bukmacher online?

Bukmacher STS jest najpopularniejszym w naszym kraju. Można powiedzieć, że trudno sobie wyobrazić, by taka firma była nielegalna. Czy jednak aby na pewno, biorąc pod uwagę, że jeszcze dwa lata temu prawie 80 procent wszystkich zakładów przez internet było zawieranych w nielegalnym Bet365?

Gra w STS, punkty stacjonarne także mamy tutaj na myśli, jest całkowicie zgodna z prawem, jakie obowiązuje w Polsce. Firma posiada wszelkie niezbędne koncesje i przedłuża je na kolejny okres 6 lat za każdym razem, gdy jest to konieczne.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie wydarzeń sportowych w STS nie wiąże się z żadnymi opłatami. Gracz musi jednak pamiętać, że grając kupon u legalnego bukmachera, musi zapłacić 12% podatku i to bez względu na to, ile inwestuje.

Obecnie w naszym kraju nie ma wielu legalnych bukmacherów, ale liczba ta zwiększa się z miesiąca na miesiąc. Trzeba przyznać, że ustawa hazardowa 2017, której bało się tak wielu graczy, naprawiła wiele, chociaż jednocześnie wywołała też ogromne zamieszanie.

Jeżeli nie jesteście pewni, czy możecie grać w danej firmie bukmacherskiej, po prostu sprawdźcie, czy znajduje się ona na liście legalnych na stronie Ministerstwa Finansów. To najlepszy i najbezpieczniejszy sposób!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl