Czy STS to legalny bukmacher?

Nie wszystkie firmy bukmacherskie w Polsce posiadają licencję Ministerstwa Finansów, a tym samym mogą być uznawane za legalne. Jak to jest w przypadku marki STS?

Czy STS to legalny bukmacher?
Czy STS to legalny bukmacher?

STS jest legalny czy nie?

Bukmacher STS jest najpopularniejszym w naszym kraju. Można powiedzieć, że trudno sobie wyobrazić, by taka firma była nielegalna. Czy jednak aby na pewno, biorąc pod uwagę, że jeszcze dwa lata temu prawie 80 procent wszystkich zakładów przez internet było zawieranych w nielegalnym Bet365?

Bardzo trudno przegapić reklamy STS w sieci czy telewizji, ale przecież żaden bukmacher nie będzie mówił wprost o tym, że naraża swoich klientów na kary finansowe przewidziane w ustawie hazardowej.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Nikt chyba jednak nie wyobraża sobie sytuacji, by główny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski działał na granicy prawa. I to chyba najlepszy, czysto logiczny, dowód na to, że STS to legalny bukmacher.

STS licencja Ministerstwa Finansów 2020

Gra w STS, punkty stacjonarne także mamy tutaj na myśli, jest całkowicie zgodna z prawem, jakie obowiązuje w Polsce. Firma posiada wszelkie niezbędne koncesje i przedłuża je na kolejny okres 6 lat za każdym razem, gdy jest to konieczne.

W roku 2020 można grać w STS tak samo, jak do tej pory. Marka bez żadnego problemu otrzymuje kolejne zgody i nie ma zagrożenia, by za jakiś czas stała się nielegalna.

Ministerstwo Finansów zawsze informuje o wszelkich zmianach zachodzących na liście legalnych bukmacherów. Gdy tylko cokolwiek będzie dotyczyło STS, na pewno wszystkie media – w tym także my – będą głośno dawały o tym znać.

Obstawianie bez podatku w STS

STS.pl a obstawianie bez podatku
STS.pl a obstawianie bez podatku

Obstawianie wydarzeń sportowych w STS nie wiąże się z żadnymi opłatami. Gracz musi jednak pamiętać, że grając kupon u legalnego bukmachera, musi zapłacić 12% podatku i to bez względu na to, ile inwestuje.

Niestety, rzadko organizowane jest w STS obstawianie bez podatku. I nie ma to nic wspólnego z tym, że bukmacher jest legalny i nie może sobie na to pozwolić. Wręcz przeciwnie, takie promocje właśnie zawsze organizowane są prze marki z licencjami MF.

Doskonałym przykładem legalnego bukmachera bez podatku jest Betfan. Można u niego stawiać kupony już z dwoma wydarzeniami i odbierać wygrane powiększone o 14 procent! A większe zyski otrzymywane są bez żadnych limitów!

Legalni bukmacherzy 2020

Obecnie w naszym kraju nie ma wielu legalnych bukmacherów, ale liczba ta zwiększa się z miesiąca na miesiąc. Trzeba przyznać, że ustawa hazardowa 2017, której bało się tak wielu graczy, naprawiła wiele, chociaż jednocześnie wywołała też ogromne zamieszanie.

Jeżeli nie jesteście pewni, czy możecie grać w danej firmie bukmacherskiej, po prostu sprawdźcie, czy znajduje się ona na liście legalnych na stronie Ministerstwa Finansów. To najlepszy i najbezpieczniejszy sposób!

STS nie jest jedyną popularną i jednocześnie legalną marką typerską w naszym kraju. O tych najważniejszych piszemy na łamach naszego portalu – sprawdźcie najnowsze wpisy już teraz!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button