Czy STS jest bezpieczny?

1197

To pytanie bardzo często pada z ust graczy rozpoczynających przygodę z obstawianiem. Czy podawanie swoich danych, wpłacanie pieniędzy i gra w STS jest bezpieczna?

Czy STS jest bezpieczny?
Czy STS jest bezpieczny?

Rejestracja w STS. Skan dowodu – czy to nie oszustwo?

Aby obstawiać mecze na stronie www.STS.pl potrzebne jest darmowe konto typerskie. Nie może go założyć osoba, która jeszcze nie ukończyła 18 lat, dlatego też bukmacher potrzebuje w jakiś sposób zweryfikować dane nowego użytkownika.

Najpopularniejszym sposobem weryfikacji jest skan dowodu lub innego dokumentu tożsamości. Po zakończeniu rejestracji gracz STS może w dowolnej chwili przesłać dwie strony dowodu i tym samy uzyskać dostęp do pełnej oferty zakładów online.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wiele osób szuka informacji, czy to na pewno nie jest oszustwo. Bardzo dobrze, bo w sieci jest coraz więcej stron, które powstają tylko po to, by wyłudzać dane. A ostrożności nigdy za wiele!

Czy bukmacher ma prawo sprawdzać dowód?

Zakłady Bukmacherskie działają zgodnie z polskim prawem, dlatego sprawdzanie dowodu jest w ich przypadku konieczne do tego, by panować nad sytuacją. Pewnym ukłonem w stronę graczy jest tak zwane STS konto tymczasowe, gdzie można rozpocząć obstawianie bez natychmiastowego załatwiania papierologii.

Nie musicie martwić się o to, że bukmacher wykorzysta wasze dane albo was oszuka. Jak najbardziej robi wszystko zgodnie z przepisami i ma prawo do tego, by sprawdzać dowód.

Bezpieczne zakłady w STS

Legalny bukmacher STS posiada koncesję na prowadzenie działalności na terytorium naszego kraju. Za tym faktem kryje się wiele warunków, jakie firma musiała spełnić, by uzyskać tego typu zgodę.

STS obstawianie w internecie
STS obstawianie w internecie

Gra w STS jest jak najbardziej bezpieczna. Marka jest pod kontrolą polskich władz, tak więc nie istnieje ryzyko, by pewnego dnia zamknęła konta graczom i nie pozwalała na wypłatę ich środków.

Nie musicie także niczego się obawiać w kwestii weryfikacji danych. Owszem, bukmacher przy rejestracji zażąda od was skanu dowodu tożsamości, ale ma to jedynie na celu sprawdzenie wieku osoby zakładającej konto!

A może STS punkty stacjonarne?

Oczywiście, nie musimy godzić się na to, by bukmacher miał wgląd w nasze dane. W takim wypadku pozostają nam jedynie STS punkty stacjonarne. Tradycyjna metoda obstawiania nie należy do najwygodniejszych, dlatego korzysta z niej coraz mniej osób.

I tutaj jedna mała uwaga – pracownik oddziału STS także może zażądać pokazania dowodu przed przyjęciem danego zakładu. Jeżeli ta polityka firmy nie jest – naszym zdaniem – w porządku, pozostaje nam odpuścić sobie obstawianie!

STS bonus na start. Kasa za darmo z kodem „BETONLINE”!

W tej chwili bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN, czyli bez naszej wpłaty na konto STS mamy możliwość darmowej gry u bukmachera. Jedyne co trzeba zrobić to podczas rejestracji konta na www.sts.pl wpisać kod promocyjny: BETONLINE.

Jeżeli chcecie być pewni, że robicie wszystko zgodnie z polskim prawem, a wasze dane i pieniądze są bezpieczne, STS to wybór, który nie powinien was zawieść. Nie bez powodu jest to najpopularniejszy w naszym kraju bukmacher, który działa na rynku nieprzerwanie od wielu lat!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl