Czy STS jest bezpieczny? Skan dowodu do weryfikacji konta?

To pytanie bardzo często pada z ust graczy rozpoczynających przygodę z obstawianiem. Czy podawanie swoich danych, wpłacanie pieniędzy i gra w STS jest bezpieczna? Skan dowodu osobistego jest obowiązkowe w STS i innych legalnych bukmacherach?

Czy STS jest bezpieczny?
Czy STS jest bezpieczny? Skan dowodu do weryfikacji konta.

Rejestracja w STS. Skan dowodu – czy to nie oszustwo?

Aby obstawiać mecze na stronie www.STS.pl potrzebne jest darmowe konto typerskie. Nie może go założyć osoba, która jeszcze nie ukończyła 18 lat, dlatego też bukmacher potrzebuje w jakiś sposób zweryfikować dane nowego użytkownika.

Najpopularniejszym sposobem weryfikacji jest skan dowodu lub innego dokumentu tożsamości. Po zakończeniu rejestracji gracz STS może w dowolnej chwili przesłać dwie strony dowodu i tym samy uzyskać dostęp do pełnej oferty zakładów online.

nowy bonus w sts online na euro 2020
Bukmacher STS nowy kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Wiele osób szuka informacji, czy to na pewno nie jest oszustwo. Bardzo dobrze, bo w sieci jest coraz więcej stron, które powstają tylko po to, by wyłudzać dane. A ostrożności nigdy za wiele!

Czy bukmacher ma prawo sprawdzać dowód?

Zakłady Bukmacherskie działają zgodnie z polskim prawem, dlatego sprawdzanie dowodu jest w ich przypadku konieczne do tego, by panować nad sytuacją. Pewnym ukłonem w stronę graczy jest tak zwane STS konto tymczasowe, gdzie można rozpocząć obstawianie bez natychmiastowego załatwiania papierologii.

Szybka weryfikacja konta, granie bez dowodu i bonusy – gdzie? SPRAWDŹ! ⤵️

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie musicie martwić się o to, że bukmacher wykorzysta wasze dane albo was oszuka. Jak najbardziej robi wszystko zgodnie z przepisami i ma prawo do tego, by sprawdzać dowód.

Bukmacher bez dowodu – na czym to polega?

Bardzo często w sieci można znaleźć informacje o tym, że istnieje bukmacher bez dowodu. Chodzi tutaj dokładnie zakłady bukmacherskie bez skanu dowodu. Niestety, często to określenie jest źle odbierane, przez co powstają potem różnego rodzaju mniejsze lub większe nieporozumienia, a wraz z nimi problemy, których można było bez żadnego problemu uniknąć.

Rzeczywiście, możemy w naszym kraju znaleźć takich legalnych bukmacherów, u których nie jest konieczne natychmiastowe weryfikowanie danych, przekazując zdjęcie dowodu. To, że można przeczytać, iż bukmacher Betfan oszustwo, albo Fortuna to szwindel jeszcze nie znaczy, iż tak rzeczywiście jest. Wynika to po prostu z faktu, że w sieci znajdziemy informacje, iż można w tych miejscach grać bez dowodu. I tak po części jest, co jeszcze nie znaczy, że mogą z oferty danej firmy korzystać osoby niepełnoletnie!

W ramach rejestracji konta w STS dowód osobisty może być wysłany później, nie trzeba robić tego od razu. Podobnie jest w bardzo wielu innych przypadkach. Doskonałym przykładem jest portal www.eFortuna.pl.

Fortuna weryfikacja. Nie trzeba przysyłać skanu dowodu!

Niektórzy chcieliby, aby każda firma typerska była bukmacherem bez skanu dowodu. Tak nie jest, ale trzeba tutaj podkreślić, że są już w Polsce miejsca, w których można udowodnić swoją tożsamości w inny sposób, niż skanowanie dokumentów. Ci, co boją się, że przekazywanie skanów może być niebezpieczne, na pewno ucieszą się na tę wiadomość.

U bukmachera Fortuna weryfikacja może odbywać się na dwa sposoby. Jeden z nich to ten tradycyjny, czyli ten, w którym załączamy zdjęcia dokumentów. Z kolei w drugim przypadku możemy zalogować się do bankowości internetowej i to za jej pomocą udowodnić, że jesteśmy tymi osobami, za które się uważamy. To rozwiązanie bardzo wygodne – potwierdzają typerzy na forach i w podobnych miejscach.

Fortuna weryfikacja bez dowodu
Fortuna weryfikacja bez dowodu

Aby sprawdzić, jak wygląda w Fortunie rejestracja, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na www.eFortuna.pl. Do podania jest kod promocyjny „BETONLINE„, co można zrobić jedynie na starcie. W pakiecie powitalnym zgarnąć można 20 PLN bez wpłaty (bonus bez depozytu!), a do tego jest jeszcze do zdobycia nawet 600 PLN jako zakład bez ryzyka i do 2100 PLN przy II depozycie na konto.

Czy każdy bank daje możliwość potwierdzenia tożsamości u bukmachera? Niestety, ale nie. Ich liczba cały czas się powiększa, więc można być spokojnym o przyszłość tej usługi. Jak na razie obejmuje ona następujące instytucje:

 • Bank Pekao
 • Grupa BPS
 • ING
 • Inteligo
 • PKO BP
 • Getin Bank
 • mBank
 • BOŚ Bank

Jeżeli uda nam się poprzez bankowość internetową zweryfikować tożsamość, nie będziemy już potrzebowali skanów dokumentów jak dowód osobisty czy ewentualnie paszport. Niestety, to nadal jest usługa, która rzadko gdzie jest dostępna, chociaż spodziewamy się, iż w najbliższym czasie jeszcze się to zmieni.

Skan dowodu tożsamości a logowanie do banku – co jest bezpieczniejsze?

Jeżeli ktoś podochodzi z dużą ostrożnością do wszystkiego, co wiąże się z danymi osobowymi, niekoniecznie musi uwierzyć w to, że przysłanie skanu dowodu tożsamości jest lepszym rozwiązaniem od logowania do banku przez usługę mojeID. A jak to wygląda w praktyce? Co warto wiedzieć na ten temat?

Musimy pamiętać o tym, że pytania o to czy bezpieczne jest wysyłanie skanu dowodu do bukmachera wydają się być raczej niekonieczne. Jeżeli tylko gramy w miejscach z licencją Ministerstwa Finansów, możemy być spokojni, że wszystkie nasze dane są zabezpieczone w najlepszy z możliwych sposobów. A bukmacher nie przechowuje skanów naszych dokumentów cały czas – potrzebuje ich jedynie w celach weryfikacyjnych.

Każdy może zobaczyć, jak wygląda weryfikacja poprzez bank. Wystarczy konto na eFortuna.pl. Jak się je zakłada z kodem „BETONLINE”? Oto wideo:


Jeżeli skan dowodu przysłany do bukmachera nie wydaje się nam metodą bezpieczną, zawsze mamy do dyspozycji logowanie się na konto bankowe. Tutaj jednak też niektórzy mogą zwrócić uwagę na to, że tutaj pierwsze kliknięcie odbywa się na stronie spoza banku, więc niekoniecznie wszystko musi być w stu procentach pewne. Pamiętajmy jednak, że bezpieczeństwo gwarantują nam odpowiednie certyfikaty. Musimy mieć w dzisiejszych czasach pewną dozę zaufania do niektórych usług, gdyż w przeciwnym wypadku niewiele moglibyśmy zdziałać. Tyczy się to chociażby Profilu Zaufanego, który jest powiązany z mojeID.

Jaki jest dobry bukmacher bez dowodu?

W STS rejestracja bez dowodu jest możliwa, ale mówimy tutaj o sytuacji, gdy chcemy rozpocząć grę od razu po zapisaniu się do niej. Na weryfikację przychodzi czas później, jednak w końcu trzeba się na nią zdecydować. W przeciwnym wypadku konto zostanie nam zablokowane i nie będziemy mogli z niego w ogóle korzystać.

Na próżno jest sprawdzać to czy bukmacher STS to oszustwo, czy też nie. Nie ma najmniejszych podstaw do tego, by sądzić, że ta marka miałaby nie działać uczciwie. Na polskim rynku działa już bardzo długo i zaufało jej wiele tysięcy osób. Co więcej, STS w ostatnim czasie ma również odpowiednie licencje na prowadzenie działalności za granicą, więc to marka o międzynarodowym zasięgu. Tego typu firmy mocno stawiają na bezpieczeństwo.

Nie ma czegoś takiego jak bukmacher bez skanu dowodu w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jakaś firma prędzej czy później, w taki czy inny sposób, musi przekonać się, czy oferuje swoje usługi komuś, kto powinien z nich korzystać. Tylko w ten sposób nie naraża się na wiele negatywnych konsekwencji, ze stratą licencji włącznie.

Oczywiście, są takie firmy, gdzie weryfikacja odbywa się znacznie sprawniej niż u konkurencji. Przykładem może być prawdopodobnie dobrze wszystkim znany portal www.eWinner.pl. Możemy w nim wykorzystać specjalny kod promocyjny „BETONLINE” i pierwszy kupon postawić bez ryzyka ze zwrotem nawet do 110 PLN. To dobra okazja, by sprawdzić, co jest dostępne w ofercie i w jaki sposób korzysta się z tego w praktyce.

eWinner kod promocyjny - bonus na start!
eWinner kod promocyjny – bonus na start!

Trzeba pamiętać o tym, że można, co prawda, w koncie tymczasowym obstawiać mecze, jednak nie jest to jednoznaczne z tym, że w razie wygranej wypłata może od razu zasilić nasze konto bankowe. W pierwszej kolejności wymagany jest skan dowodu osobistego lub inny rodzaj potwierdzenia tożsamości. Niepełnoletnim powinno to dać do myślenia – nie ma sposobu, by zaczęli grać wcześniej, niż wymaga tego prawo!

Czy STS jest bezpieczny? – kupony, zakłady, oferta

Bezpieczny zakład STS to inaczej zakład bez ryzyka, czyli zwrot stawki zakładu jeśli nasz kupon okaże się przegrany. Oczywiście dotyczy to tylko pierwszego kuponu i maksymalnie do kwoty bezpiecznego zakładu, gdyż żaden bukmacher nie oferuje graczom zwrot na przykład 1000 PLN, zwykle jest to 100 PLN lub mniej.

Obecna promocja na bezpieczny zakład w STS dotyczy nowej usługi Betgames, czyli obstawiania gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojny. Gracze, którzy obstawiają w betgames gry karciane mogą liczyć na bezpieczny zakład do 25 PLN. Nie jest to może dużo ale na początek i poznanie nowego produktu powinno wystarczyć.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 25 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Dodatkowo 1200 PLN za pierwsza wpłatę. Żeby otrzymać bonus bez depozytu należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.STS.pl.

Bezpieczne zakłady bukmacherskie w STS online

Legalny bukmacher STS posiada koncesję na prowadzenie działalności na terytorium naszego kraju. Za tym faktem kryje się wiele warunków, jakie firma musiała spełnić, by uzyskać tego typu zgodę.

STS obstawianie w internecie
STS obstawianie w internecie – bezpieczny zakład online

Bukmacher STS to bezpieczny zakład bukmacherski. Marka jest pod kontrolą polskich władz, tak więc nie istnieje ryzyko, by pewnego dnia zamknęła konta graczom i nie pozwalała na wypłatę ich środków.

Nie musicie także niczego się obawiać w kwestii weryfikacji danych. Owszem, bukmacher przy rejestracji zażąda od was skanu dowodu tożsamości, ale ma to jedynie na celu sprawdzenie wieku osoby zakładającej konto!

A może STS punkty stacjonarne?

Oczywiście, nie musimy godzić się na to, by bukmacher miał wgląd w nasze dane. W takim wypadku pozostają nam jedynie STS punkty stacjonarne. Tradycyjna metoda obstawiania nie należy do najwygodniejszych, dlatego korzysta z niej coraz mniej osób.

I tutaj jedna mała uwaga – pracownik oddziału STS także może zażądać pokazania dowodu przed przyjęciem danego zakładu. Jeżeli ta polityka firmy nie jest – naszym zdaniem – w porządku, pozostaje nam odpuścić sobie obstawianie!

Niektórzy chcieliby, żeby możliwa była w STS weryfikacja w punkcie. To mogłoby nieco usprawnić cały proces, a jednocześnie uspokoić tych, którzy są bardzo ostrożni w przekazywaniu skanów dokumentów. Niestety, obecnie ta firma bukmacherska niczego takiego nie umożliwia. Wynika to prawdopodobnie z tego, że działalność internetowa a stacjonarna to dwie zupełnie różne gałęzie bukmacherki od STS.

Mimo wszystko, miejmy nadzieję, że teraz już każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w STS zdjęcie dowodu to nic nadzwyczajnego, a już na pewno nie jest to jakaś czynność, która mogłaby wzbudzić nasze podejrzenie. Oczywiście, mówimy tutaj jedynie o oficjalnych kanałach, a nie takich, które już na pierwszy rzut oka wyglądają nam niepewnie.

Zakłady bukmacherskie oszustwo – jak się nie dać?

Oszustwo w zakładach bukmacherskich
Oszustwo w zakładach bukmacherskich

W zakładach bukmacherskich przelew wygranych może być wykonany jedynie na konto powiązane z właścicielem danego profilu, więc różnego rodzaju oszuści raczej nie zawracają sobie głowy zdobywaniem danych logowania. Cały czas trzeba być jednak czujnym na inne rzeczy.

Pamiętajmy o tym, że każde oszustwo ma wyglądać wiarygodnie, więc często tworzone są strony przypominające portal bukmacherski itp. Naszym zadaniem jest zawsze bacznie przyglądać się stronom, które odwiedzamy. I starać się, by nasze zaufanie było ograniczone.

 • Nigdy nie podajemy danych do logowania „pracownikom” bukmachera – oni nigdy od nas czegoś takiego nie zażądają!
 • Nie wysyłamy skanu dokumentów na podejrzane e-maile
 • Zawsze rozmawiamy z pracownikiem bukmachera tylko na jego stronie lub ewentualnie za pośrednictwem oficjalnej poczty elektronicznej
 • Nie logujemy się na prośbę kogoś od bukmachera do banku za pomocą specjalnych linków, odnośników, banerów itp.
 • Trzymamy wszystkie swoje hasła bezpiecznie, a wszelkie próby oszustwa i kradzieży zgłaszamy!
 • W razie wątpliwości możemy zadać pytanie na czacie typerów albo po prostu zadzwonić na oficjalną infolinię konkretnej firmy bukmacherskiej

Podsumowując, wszystko najlepiej jest wykonywać za pośrednictwem oficjalnej strony bukmachera. Nie przechodzimy na podejrzane adresy, nie logujemy się do „banku”, kiedy otrzymamy e-maila z jakimś odnośnikiem, staramy się zawsze wszystko traktować podejrzliwie i przypatrywać się każdemu elementowi, który może mieć znaczenie.

STS bonus na start. Kasa za darmo z kodem „BETONLINE”!

W tej chwili bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN, czyli bez naszej wpłaty na konto STS mamy możliwość darmowej gry u bukmachera. Jedyne co trzeba zrobić to podczas rejestracji konta na www.STS.pl wpisać kod promocyjny: BETONLINE.

Jeżeli chcecie być pewni, że robicie wszystko zgodnie z polskim prawem, a wasze dane i pieniądze są bezpieczne, STS to wybór, który nie powinien was zawieść. Nie bez powodu jest to najpopularniejszy w naszym kraju bukmacher, który działa na rynku nieprzerwanie od wielu lat!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4 / 5. Ocen: 8

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button