Czy STS jest bezpieczny?

881

To pytanie bardzo często pada z ust graczy rozpoczynających przygodę z obstawianiem. Czy podawanie swoich danych, wpłacanie pieniędzy i gra w STS jest bezpieczna?

Czy STS jest bezpieczny?
Czy STS jest bezpieczny?

Bezpieczne zakłady w STS

Legalny bukmacher STS posiada koncesję na prowadzenie działalności na terytorium naszego kraju. Za tym faktem kryje się wiele warunków, jakie firma musiała spełnić, by uzyskać tego typu zgodę.

Gra w STS jest jak najbardziej bezpieczna. Marka jest pod kontrolą polskich władz, tak więc nie istnieje ryzyko, by pewnego dnia zamknęła konta graczom i nie pozwalała na wypłatę ich środków.

freebet za damro etoto
W Etoto darmowy freebet na 20 PLN

Nie musicie także niczego się obawiać w kwestii weryfikacji danych. Owszem, bukmacher przy rejestracji zażąda od was skanu dowodu tożsamości, ale ma to jedynie na celu sprawdzenie wieku osoby zakładającej konto!

Oczywiście, nie musimy godzić się na to, by bukmacher miał wgląd w nasze dane. W takim wypadku pozostaje nam jedynie STS punkty stacjonarne. Tradycyjna metoda obstawiania nie należy do najwygodniejszych, dlatego korzysta z niej coraz mniej osób.

W tej chwili bukmacher STS oferuje świetny bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN, czyli bez naszej wpłaty na konto STS mamy możliwość darmowej gry u bukmachera. Jedyne co trzeba zrobić to podczas rejestracji konta na www.sts.pl wpisać kod promocyjny: BETONLINE.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli chcecie być pewni, że robicie wszystko zgodnie z polskim prawem, a wasze dane i pieniądze są bezpieczne, STS jest doskonałym wyborem. Nie bez powodu jest najpopularniejszy w naszym kraju i działa na rynku nieprzerwanie od wielu lat!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl