Czy dobry typer musi lubić sport, by wygrywać u bukmachera?

Dobry typer regularnie zarabia u bukmachera, dzięki czemu może do swojej wypłaty dołożyć co miesiąc pewną kwotę pieniędzy. Czy aby stać się takim graczem trzeba lubić sport i wszystko, co z nim związane?

Czy dobry typer musi lubić sport, by wygrywać u bukmachera?
Czy dobry typer musi lubić sport, by wygrywać u bukmachera?

Każdy może grać u bukmachera – rejestracja jest darmowa i legalna!

Każda osoba, która tylko jest na to chętna, może sprawdzić się w obstawianiu u bukmachera. Nieprawdą jest, że założenie konta jest trudne czy nielegalne. Jeżeli korzystamy ze stron z licencją Ministerstwa Finansów, wszystko odbywa się zgodnie z przepisami i nie mamy się pod tym względem o co martwić.

To samo tyczy się opłat za rejestrację. Założenie konta typerskiego jest w stu procentach darmowe. Oznacza to, że aby otworzyć konto nie potrzebujemy wpłacać nawet złotówki. Podobnie ma się sprawa z otwarciem rachunku bankowego czy innych podobnych produktów. Tutaj jednak nie zobowiązujemy się do wpłaty co miesiąc danej kwoty, dzięki czemu mamy pełną swobodę działania.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Jedynym ograniczeniem w przypadku grania u bukmachera jest wiek. W Polsce tylko pełnoletni mogą obstawiać wydarzenia sportowe, tak więc aby otworzyć konto typerskie potrzeba mieć co najmniej 18 lat na karku. Nie istnieje żaden bukmacher dla niepełnoletnich czy coś podobnego – można o takich rzeczach przeczytać w internecie, ale to nic innego jak informacje wyssane z palca.

Wygrywanie w STS i nie tylko. Realne zarobki potrafią skusić każdego!

Wygrywanie u bukmachera nie jest mitem. Oczywiście, wszystko zależy od tego, jak realnie podchodzimy do całej sprawy i jaka kwota zysku nas satysfakcjonuje. Jeżeli chcemy co miesiąc zarabiać na nowy samochód – będziemy musieli obejść się smakiem. Inaczej ma się sprawa, gdy chcemy sobie co nieco dorobić do podstawowego źródła dochodu. Wówczas jest już znacznie lepiej.

Obstawianie w STS
Obstawianie w STS

Dzięki temu, że w STS oraz innych podobnych miejscach można zarobić i to czasem naprawdę sporo, nie brakuje tych, którzy chcą sprawdzić się w obstawianiu. I tutaj pojawia się pytanie – czy nawet osoba nielubiąca sportu może grać u buka, a jeśli tak, to jak zacząć obstawiać mecze?

Kiedy nie lubisz oglądać meczów, a chcesz typować

W ofercie najlepszych stron w branży jak www.STS.pl nie brakuje typów z przeróżnych lig świata. Zawsze jest co obstawiać i to nawet wtedy, gdy wiele rozgrywek piłkarskich ma przerwę lub z jakiegoś powodu mecze są odwoływane. Wybór, a raczej jego brak, to zatem nie problem. Najważniejsze są dobre chęci i trochę wiedzy.

Im więcej na temat sportu wiemy, tym lepiej. To trochę jak z graniem w szachy – samo nauczenie się zasad jeszcze nie czyni z nas mistrzów. Musimy poświęcić czas na trening, naukę strategii i tak dalej, i tak dalej. Z bukmacherką sprawa ma się bardzo podobnie. Teoretycznie rozpoczęcie typowania nie jest niczym trudnym, ale z drugiej bez odpowiedniego zaplecza trudno o dobre wyniki, a przede wszystkim jakąkolwiek satysfakcję (bo przecież finanse to nie wszystko!).

Wiadomo, że nikt nikomu obstawiać nie zabroni, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: jeśli ktoś piłki nożnej nie lubi, trudno oczekiwać, by chciał czytać na jej temat, przeglądać statystyki czy nawet szukać gotowych typów w internecie. W teorii jest to w jakimś stopniu możliwe, ale w praktyce już niekoniecznie.

Dlaczego wiedza jest tak ważna przy obstawianiu?

W STS dostępne są również karty (STS Betgames)
W STS dostępne są również karty (STS Betgames)

Mimo że pewne typy bukmacherskie znajdziemy teraz w internecie niemal na każdym kroku, a stron z pewniakami jest coraz więcej, a nie mniej, wiedza na temat konkretnych dyscyplin to absolutny must hale jeśli chodzi o skuteczne obstawianie. Nie zapominajmy, że nawet gotowce z sieci trzeba na swój sposób weryfikować i tutaj potwierdzi to dosłownie każdy typer, z jakim porozmawiacie.

Dzięki odpowiedniej wiedzy jesteśmy w stanie wyłapać ze statystyk różne ważne aspekty danego meczu. Przejrzenie statystyk to jedno, ale ważna jest także ich odpowiednia interpretacja.

Podkreślmy przy tym również, że nie zawsze wszystko da się zauważyć tylko na podstawie suchych liczb. Bardzo często istotne jest oglądanie meczów i wyciąganie z nich pewnych wniosków. Właśnie dlatego coraz więcej bukmacherów oferuje darmowe mecze online i staje się to pomału standardem dla dobrych stron do obstawiania.

STS – 29 złotych na sprawdzenie oferty + karty online!

STS kod na bonus za darmo!
STS kod na bonus za darmo!

Jeżeli chcemy sprawdzić, czy bukmacherka to coś dla nas, możemy skorzystać z oferty specjalnej dostępnej u najbardziej znanego polskiego bukmachera, czyli STS. Każda osoba, która zdecyduje się na rejestrację profilu na www.STS.pl, otrzymuje z kodem promocyjnymBETONLINE” aż 29 PLN do wykorzystania, a to wszystko bez konieczności wpłacania chociażby złotówki.

Portal internetowy www.STS.pl w ofercie posiada nie tylko wydarzenia sportowe do typowania, ale również legalne karty online i wiele innych. To wszystko sprawia, że jest to propozycja skierowana nie tylko do fanów sportu i powinna być to dobra wiadomość dla wielu z naszych Czytelników.

Pakiet startowy w STS to również do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden i 20 PLN jako bezpieczny kupon w STS Betgames. Stawiając pierwszy zakład w pokerze, wojnie oraz bakaracie można odebrać pełny zwrot w przypadku przegranej aż do obiecanej kwoty 20 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button