Czarny Piątek u bukmacherów 2020. Bonus do 200 PLN od STS

W związku z „Black Fruday” bukmacher STS nagradza wszystkich swoich graczy. Do niedzieli każdy typer może otrzymać extra premię nawet do 200 PLN.

Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę na Black Friday. Pewne 200 PLN dla graczy.

Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę na Black Friday. Pewne 200 PLN dla graczy.

Warunki oferty limitowanej „200 PLN na Black Friday” są bardzo proste. Wystarczy dokonać wpłaty, po czym zagrać kupon , a następnie móc cieszyć się bonusem.

Jednak trzeba wiedzieć, że koniecznie do wymienionej oferty gracz musi się zapisać na stronie www.STS. A dokonać tego trzeba najpóźniej do 29 listopada do godziny 23:59.

Extra 200 PLN dla graczy na obstawienie meczy:

Użytkownik, który chce liczyć na extra premię musi najpierw dokonać depozytu na swoje kto bukmacherskie w wysokości 100 PLN, a następnie zagrać kupon za minimum 50 PLN. Łączny kurs zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

Dodać jest warto, że na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się zdarzenia z każdej kategorii, jaka jest obecna u bukmachera STS. A na pewno jest co obstawiać, ponieważ przed nami mecze ligowe chociażby w Premier League, Bundeslidze, Serie A, czy też PKO Ekstraklasie.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma bonus w wysokości 50% dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to nawet 200 PLN.

Bonus bez depozytu dostępny nowym graczom w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać nawet bonus o wartości 1229 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że pakiet powitalny aktywny będzie graczom jedynie wtedy, gdy wpiszą hasło promocyjne –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że za same założenie konto gracz otrzyma 29 PLN na sam start. Po dokonaniu depozytu będzie mógł liczyć na premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button