Cyber Monday 2019 w STS. Bonus 11 PLN dla typerów!

Nikt nie lubi rozpoczynać nowego tygodnia od porażki, dlatego w STS dostępny jest bonus na Cyber Monday 2019! Ile można zgarnąć? Dokładnie 11 PLN, a oto szczegóły, które na pewno zainteresują wielu typerów!

Cyber Monday 2019 w STS. Bonus 11 PLN dla typerów!
Cyber Monday 2019 w STS. Bonus 11 PLN dla typerów!

Bonus na Cyber Monday w STS!

Oferta specjalna dostępna jest tylko i wyłącznie w dniu 2 grudnia. Rozliczenie kuponu musi nastąpić do końca tej doby, gdyż w przeciwnym wypadku nie będzie on brany pod uwagę przy przyznawaniu premii.

Bonus 11 PLN można otrzymać jako zwrot od przegranej. Każdy kupon o określonych parametrach bierze udział w tej akcji, ale trzeba podkreślić, że jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus.

Zagrasz kilka kuponów promocyjnych? Zawsze będzie się liczył ten postawiony na samym początku, a nie pierwszy przegrany czy pierwszy rozliczony.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Do promocji na Cyber Monday 2019 nie trzeba się zapisywać. Gracz stawia kupon za 28 PLN (ani więcej, ani mniej) i w razie przegranej odbiera premię w wysokości 11 PLN. Dodatkowe środki dodawane są do kont automatycznie, a graczowi pozostaje je tylko obstawiać!

Przegrana? Pora na zwrot 11 PLN!

W kuponie promocyjnym muszą znaleźć się przynajmniej dwa typy o kursie wynoszącym co najmniej 1.85. Nie ma znaczenia na co dokładnie ktoś postawi, ale ważne jest to, by miało to miejsce w aplikacji mobilnej STS!

Spokojnie, nie trzeba dokładnie czytać długiego regulaminu, by wszystko było dla nas jasne. Oto szczegóły w pigułce dla wszystkich niemających zbyt wiele czasu:

  • Wymagana stawka to dokładnie 28 PLN
  • Na kuponie co najmniej 2 typy
  • Kurs każdego typu kwalifikacyjnego co najmniej 1.85
  • Tylko porażka zapewnia bonus
  • Każdy może dostać dokładnie 11 PLN
  • Rozliczenie kuponu musi nastąpić 2 grudnia

Promocje w STS – tylko dla zarejestrowanych!

Trzeba być zarejestrowanym graczem na stronie www.STS.pl, by wziąć udział w tej promocji. Na szczęście, teraz rejestracja odbywa się bez weryfikacji danych i możną ją załatwić w ciągu minuty!

Nowi gracze mogą wykorzystać kod promocyjny STSBETONLINE„. Daje on na start 29 PLN bez depozytu, a przy tym nawet 1200 PLN przy wpłacie numer jeden!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button