Codziennie do odebrania 20 PLN. Prezent od STS dla wszystkich typerów!

Jak otrzymać 20 PLN bonusu na obstawianie i to każdego dnia? Bukmacher STS przygotował promocję, która pozwala na zdobywanie kasy za spełnienie tylko jednego warunku!

Codziennie do odebrania 20 PLN. Prezent od STS dla wszystkich typerów!
Codziennie do odebrania 20 PLN. Prezent od STS dla wszystkich typerów!

Bonus nie tylko dla nowych – każdy może otrzymać 20 PLN!

Tym razem nie mowa o promocji, która dostępna jest tylko dla nowo zarejestrowanych graczy. Na stronie internetowej www.STS.pl przygotowano bonus przyznawany każdej osobie posiadającej konto u bukmachera. Nie ma znaczenia czy ktoś obstawia tutaj od wielu lat, czy ma raczej niewielki staż.

Najnowsza oferta specjalna od STS pozwala na zdobycie 20 PLN bonusu każdego dnia. W tygodniu daje to aż 140 PLN ekstra, a wszystkie otrzymane środki można wykorzystać na obstawianie, by potem wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel, niekoniecznie związany z typowaniem. Pierwszy etap konkursu startuje już 4 września!

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Co trzeba zrobić, by mieć szansę na bonus? Pierwszym, a jednocześnie najistotniejszym krokiem, jest zapisanie się do oferty, co można zrobić na stronie www.STS.pl. W tym przypadku wszystko sprowadza się w zasadzie tylko do kliknięcia jednego przycisku.

Kto może otrzymać 20 PLN i w jaki sposób?

Jeżeli ktoś chce otrzymać od bukmachera STS bonus w wysokości 20 PLN, po zapisaniu się do promocji specjalnej musi… obstawiać. To jedyny wymóg, jaki jest nałożony na graczy w tej ofercie. Im więcej obstawiamy, tym lepiej, ale liczy się przede wszystkim stawka i kurs ogólny.

Do promocji kwalifikują się kupony postawione za dowolną kwotę o kursie ogólnym wynoszącym co najmniej 1.85. Premia 20 PLN przyznawana jest każdemu, kto w ciągu jednej doby zagrał za co najmniej 100 PLN łącznie.

Bardzo ważne: aby kupon został zakwalifikowany do tej oferty, musi być rozliczony tego samego dnia, w którym nastąpiło jego postawienie. Nie ma znaczenia czy zakład będzie wygrany, czy też nie.

Dodatkowe pieniądze bukmacher STS przyznaje w ciągu maksymalnie trzech dni od spełnienia przez gracza warunków podanych powyżej.

W ofercie nie są brane pod uwagę zakłady STS Bezpieczny, zakłady Betgames, zakłady wirtualne, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Codziennie jest co grać, a w ten weekend już szczególnie – Fame MMA 7 online, Liga Narodów, US Open czy UFC to tylko niektóre z propozycji!

Bonus bez depozytu, czyli kasa za darmo od STS!

STS kod promocyjny 2020
STS kod promocyjny 2020

Firma bukmacherska STS dla nowych graczy ma aż 29 PLN bonusu, które można odebrać za samo założenie konta. Jest to tak zwany bonus bez depozytu, który jest dostępny tylko u niewielu bukmacherów w kraju!

Do skorzystania z promocji na start potrzebne jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. Nowi klienci poza 29 PLN bez wpłaty otrzymują jeszcze do 1200 PLN przy depozycie numer jeden oraz 20 PLN do wykorzystania jako bezpieczny kupon w STS Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button