Cashback na start u bukmachera STS. Zwrot do 200 PLN.

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS? To jest dobra okazja, żeby je założyć, ponieważ ten operator oferuje na start zakład bez ryzyka! Można otrzymać zwrot do 200 PLN.

STS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.

STS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS. Chcąc skorzystać z zakładu bez ryzyka nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Należy najpierw dokonać rejestracji na stronie bukmachera STS. Nie zajmuje Ci to zbyt wiele czasu, bowiem wystarczy podać tam swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Promocja aktywna jest graczom do 21 lipca do godz. 23:59.

Bonus należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w czasie rejestracji konta. To sprawi również, że na koncie gracza znajdzie się darmowy bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania wpłaty!

Następny krok tej promocji to jest dokonanie depozytu i zagranie kuponu. Jednak należy pamiętać, że zagrany kupon musi zostać zagrany za środki własne!

Jeżeli kupon okaże się przegrany to bukmacher przyzna zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN! Natomiast przy wygranym kuponie operator przyzna całą kwotę.

Wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 22 lipca do godz. 23:59.

Należy jednak pamiętać, że w promocji bierze udział jedynie pierwszy kupon zagrany po rejestracji konta.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

KOD promocyjny BETONLINE

Poza tym bukmacher oferuję niezwykle ciekawą promocję na start. Ponieważ już na start można otrzymać darmowy freebet w wysokości 29 PLN i to bez dokonania wpłaty. Jak już zostało wspominane wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w trakcie zakładania konta.

Natomiast za pierwszą wpłatę można otrzymać darmowy bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Jednak to nie wszystko. Gracze, którzy posiadają konto u tego bukmachera mogą korzystać z STS TV, gdzie w pełni legalnie można oglądać wydarzenia sportowe. Poza tym można pobrać aplikację mobilną tego operatora, z której można zawierać legalnie kupony.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button