Cashback na Europejskie Puchary w STS. 100 PLN dla każdego

Czas na spotkania eliminacyjne do europejskich pucharów. Z tej okazji każdy z graczy może liczyć na mniejsze przegrane u bukmachera STS, gdzie to można liczyć nawet na premię o wartości 100 PLN.

A jakie są twoje typy dnia?
Gwarantowane 100 PLN na kwalifikacje do europejskich pucharów od STS

Gwarantowane 100 PLN na kwalifikacje do europejskich pucharów od STS

Na samym wstępie warto jest dodać, że podczas tego spotkania będziemy mogli obserwować pojedynki w ramach eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. W dodatku czekają nas pojedynki polskich zespołów: Bodo/Glimt vs Legia Warszawa, Paide vs Śląsk Wrocław.

Z tej okazji bukmacher STS oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Cashback na eliminacje do europejskich pucharów”, a jest ona aktywna wyłącznie w do 8 lipca do godziny 23:59. Na uwadze trzeba mieć jednak następujący czynnik, aby koniecznie do tej oferty się zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN na eliminacje do europejskich pucharów:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden zakład związany z eliminacjami Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

W przypadku przegranej każdy z użytkowników może liczyć na zwrot 15% stawki za przegrane wszystkie kupony, które spełniają powyższe warunki promocji. Maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN.

Bonus powitalny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny na start, w którym to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button