Bukmacher STS zmniejsza przegrane za pierwszy kupon dla nowych graczy

Bukmacher STS zachęca do gry u siebie nowych użytkowników. Specjalnie dla nowych gracz, ten operator przewidział nowe nowy pakiet promocyjny. W którym na start otrzymujemy kupon bez ryzyka.

Bukmacher STS tnie ryzyko przegranego kuponu

Bukmacher STS tnie ryzyko przegranego kuponu

Oferta jest skierowana do osób, które jeszcze nie mają założonego konta u bukmachera STS.

Promocja polega na założeniu konta na stronie internatowej bukmachera STS w dniach dniach 30.04 – 01.05 do godz 23:59, a także dokonania wpłaty.

To wszystko uważania nas do zawarcia kuponu u bukmachera. Operator dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale stawka musi pochodzić z konta głównego. Lecz trzeba pamiętać, że rozliczenie kuponu musi nastąpić do dnia 04.05.2019 roku do godziny 23:59

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli się okaże, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany, a także spełniasz warunki promocji. To bukmacher dokona Ci zwrotu stawki za jaki został zawarty kupon. Maksymalnie można dostać 200 PLN. Zwrot nastąpi maksymalnie do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Niewątpliwie warto posiadać konto u tego operatora. Ponieważ oferta jest bardzo bogata, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym bukmacher posiada często ciekawe promocje, a do tego posiada TV STS, a można tam w pełni za darmo oglądać wydarzenia sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button