Bukmacher STS zmniejsza przegrane na Ligę Narodów. 100 PLN dla każdego gracza

Czas na kolejne spotkania w ramach piłkarskiej Ligi Narodów. Jedno ze spotkań, jakie będzie miało w środę będzie to starcie pomiędzy Belgią, a Polską. A typując te starcie każdy z graczy może liczyć na gwarantowaną kasę.

100 PLN na mecz Belgia – Polska

100 PLN na mecz Belgia – Polska

Polacy w pierwszym spotkaniu LN zaprezentowali się całkiem dobrze wygrywając z Walią 2-1. Zdecydowanie gorzej to wyglądało po stronie Belgów, którzy przegrali 4-1 z Holandią.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.STS.pl, który oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Bezpieczne 100 PLN. Wytypuj mecz Belgia – Polska” dostępną w dniach od 6 do 8 czerwca do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z powyżej akcji i liczyć na pewne 100 PLN musi do tej oferty się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu.

Gwarantowane 100 PLN na mecz Belgia – Polska

Zadaniem graczy w akcji promocyjnej „Bezpieczne 100 PLN. Wytypuj mecz Belgia – Polska” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi być co najmniej jeden typ pochodzący na spotkanie Belgia – Polska w ramach piłkarskiej Ligi Narodów.

Oddane zdarzenie koniecznie musi pochodzić z oferty przedmeczowej lub LIVE.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny z kodem promocyjnym: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okażę się wygrany to super. Cała kasa trafi na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 50% stawki do 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym u bukmachera STS automatycznie dokonają niżej wymienionych bonusów. W STS rejestracja jest bardzo szybka i bezproblemowa.

Wówczas już trzy pierwsze wpłaty objęte będą promocją. Za każdą z nich gracz otrzyma premię. A łącznie na konto gracza może trafić nawet 1500 PLN.

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button