Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom za typowanie europejskich pucharów

Po przerwie wracamy z rozgrywkami w fazie playoff takich rozgrywek, jak Ligi Mistrzów, Ligi Europy, czy też Ligi Konferencji. A na tą okazję legalny bukmacher STS przygotował typerom specjalną ofertę promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

Gwarantowane bonusy na europejskie puchary w STS

Gwarantowane bonusy na europejskie puchary w STS

Śmiało trzeba powiedzieć, że przez najbliższe dni emocji czysto piłkarskich na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami niezwykle emocjonujące starcia, jak m.in. PSG – Real Madryt, Inter – Liverpool, Salzburg – Bayern Monachium, Porto – Lazio, czy też Barcelona – Napoli.

Dodatkowo każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z promocji „Cashback do 50 PLN. Obstawiaj europejskie puchary”, która jest aktywna wyłącznie w dniach od 15 do 17 lutego do godziny 23:59.

Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać konieczne jest zapisanie się do tej oferty i to jeszcze przed zagraniem kuponu na stronie www.STS.pl.

Pewne bonusy na Europejskie puchary

Bukmacher STS w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza kupny SOLO lub AKO, na których to musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej pochodzące z europejskich pucharów o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Bonus do 500 PLN na start u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

W przypadku każdego przegranego kuponu użytkownik nie straci całej gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki. Łącznie na konto typer może trafić 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Polski bukmacher STS opinie wśród zawodowych typerów ma raczej niepochlebne, ale dla początkujących graczy jest to firma idealna. Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na sam start na:

  • bonus o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego drugiego depozytu do 1200 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button