Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom na Roland Garros. Bonus do 175 PLN

Przed nami kolejny turniej Wielkoszlemowy w tym sezonie, czyli French Open. Z tej okazji gracze mogą liczyć codziennie od bukmachera STS na bezpieczny zakład, w którym to operator zwraca stawkę za przegrane kupony.

Darmowe bonusy codziennie od STS na French Open

Darmowe bonusy codziennie od STS na French Open

Nie da się ukryć, że fani tenisa nie mogą narzekać na brak nudy, ponieważ przed nami kolejny turniej Wielkoszlemowy French Open. Z pewnością czekamy na występ Igi Świątek, która przed rokiem okazała się najlepszą zawodniczką.

Użytkownik, który chce wziąć udział w akcji „Bezpieczne 175 PLN na French Open” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana akcja dostępna jest graczom do dnia 13 czerwca do godz. 23:59.

Pewne 175 PLN na French Open

Zadaniem graczy jest zagranie kupony SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się dowolny typ z oferty LIVE na pojedynek z French Open. Istotne jest to, iż zawarty kupon musi zostać rozliczony w dniu zawarcia.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

W przypadku przegranej gracz codziennie otrzyma zwrot 50% stawki do 25 PLN. Łącznie w ramach całej akcji na konto gracza może trafić nawet 175 PLN.

STS kod promocyjny na start:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można otrzymać nawet 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez depozytu
  • premię równowartości drugiej wpłaty, aż do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button