Bukmacher STS oddaje kasę graczom za przegrane kupony

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom na Igrzyska Olimpijskie oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy typować mecze z tej imprezy, aby w przypadku przegranej liczyć na mniejsze przegrane. A na konto każdego z graczy może trafić nawet 200 PLN.

Bukmacher STS oddaje kasę graczom za przegrane kupony

Bukmacher STS oddaje kasę graczom za przegrane kupony

Trzeba powiedzieć, że oferta bukmachera STS na Igrzyska Olimpijskie jest bardzo bogata i jest co typować. A w dodatku w akcji możemy oglądać naszych rodaków. A w dodatku każdy z użytkowników może liczyć na promocję „Cashback do 200 PLN na Igrzyska”.

Chcąc z niej skorzystać należy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana akcja składa się z okresów rozliczeniowych: pierwszy od 23.07 do 30.07 do godziny 23:59, drugi od 1.08 do 8.08 do godziny 23:59.

Pewne 200 PLN na IO

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym to musi znajdować się co najmniej jeden typ z kursem nie mniejszym niż 1.50 z Igrzysk Olimpijskich.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

W przypadku, gdy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% za każdy kupon. Podczas każdego etapu na konto gracza może trafić nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną ma sam start, w której to można liczyć na ekstra darmową kasę:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button