Bukmacher STS kod promocyjny 2019

18

Chcesz dokonać rejestracji w STS, ale zastanawiasz się, jaki kod promocyjny warto podać przy zakładaniu konta? Zobacz aktywne hasło bonusowe dla nowych graczy!

kod promocyjny sts
Bukmacher STS kod promocyjny: BETONLINE

STS kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher STS każdemu nowemu klientowi przyznaje różnego rodzaju premie i bonusy. Wypełnienie formularza rejestracyjnego nikomu nie powinno w tym przypadku sprawić najmniejszych problemów – cały proces zakładania konta trwa maksymalnie kilka minut.

Przy rejestracji w STS poproszeni zostaniecie o weryfikację danych. Polega to na wysłaniu skanu dowodów tożsamości. W ten sposób firma bukmacherska sprawdza, czy aby na pewno macie ukończone 18 lat i jesteście tym, za kogo się podajecie.

Czy podczas zakładania konta w STS należy podać jakiś kod promocyjny? Na ten moment żaden nie jest aktywny, ale niewykluczone, że wkrótce się to zmieni. Przy okazji różnego rodzaju imprez sportowych i nie tylko bukmacher może ogłosić powstanie jakiegoś hasła bonusowego.

sts kod promocyjny
STS kod promocyjny i freebet 27 PLN za darmo

Na ten moment (rok 2019) aktualny STS kod promocyjny to BETONLINE, ale pamiętajcie, że może się to zmienić w każdej chwili. Jeżeli chcecie być na bieżąco z akcjami promocyjnymi, bonusami i tym podobnymi, zawsze odwiedzajcie nasz portal i sprawdzajcie, co dzieje się u największego bukmachera legalnego w Polsce!

Uwaga! Nigdy i nigdzie nie podajemy swoich danych logowania do bukmachera! Tego typu informacji nie mogą żądać od was nawet pracownicy STS!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher STS kod promocyjny 2019
5 (100%) 1 vote