Bukmacher STS kod promocyjny 2019

78

Chcesz dokonać rejestracji w STS, ale zastanawiasz się, jaki kod promocyjny warto podać przy zakładaniu konta? Zobacz aktywne hasło bonusowe dla nowych graczy!

kod promocyjny sts
Bukmacher STS kod promocyjny: BETONLINE

STS kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher STS każdemu nowemu klientowi przyznaje różnego rodzaju premie i bonusy. Wypełnienie formularza rejestracyjnego nikomu nie powinno w tym przypadku sprawić najmniejszych problemów – cały proces zakładania konta trwa maksymalnie kilka minut.

Przy rejestracji w STS poproszeni zostaniecie o weryfikację danych. Polega to na wysłaniu skanu dowodów tożsamości. W ten sposób firma bukmacherska sprawdza, czy aby na pewno macie ukończone 18 lat i jesteście tym, za kogo się podajecie.

Czy podczas zakładania konta w STS należy podać jakiś kod promocyjny? Na ten moment jedyny aktywny, który daje dodatkowe korzyści to: BETONLINE. Po wpisaniu go podczas rejestracji konta w STS każdy nowy gracz otrzymuje 29 PLN, które może wykorzystać na obstawianie meczów. Przy okazji różnego rodzaju imprez sportowych i nie tylko bukmacher może ogłosić powstanie jakiegoś innego hasła bonusowego. Tymczasem na 2019 rok to właśnie w STS kod promocyjny BETONLINE jest aktualny.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowy bonus bez depozytu w STS

Na ten moment (rok 2019) aktualny STS kod promocyjny to BETONLINE, ale pamiętajcie, że może się to zmienić w każdej chwili. Jeżeli chcecie być na bieżąco z akcjami promocyjnymi, bonusami i tym podobnymi, zawsze odwiedzajcie nasz portal i sprawdzajcie, co dzieje się u największego bukmachera legalnego w Polsce!

Uwaga! Nigdy i nigdzie nie podajemy swoich danych logowania do bukmachera! Tego typu informacji nie mogą żądać od was nawet pracownicy STS!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl