Bukmacher STS kod promocyjny 2020

Chcesz dokonać rejestracji w STS, ale zastanawiasz się, jaki kod promocyjny warto podać przy zakładaniu konta? Zobacz aktywne hasło bonusowe dla nowych graczy!

Bukmacher STS kod promocyjny 2020
Bukmacher STS kod promocyjny 2020

STS kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher STS każdemu nowemu klientowi przyznaje różnego rodzaju premie i bonusy. Wypełnienie formularza rejestracyjnego nikomu nie powinno w tym przypadku sprawić najmniejszych problemów – cały proces zakładania konta trwa maksymalnie kilka minut.

Przy rejestracji w STS poproszeni zostaniecie o weryfikację danych. Polega to na wysłaniu skanu dowodów tożsamości. W ten sposób firma bukmacherska sprawdza, czy aby na pewno macie ukończone 18 lat i jesteście tym, za kogo się podajecie.

Czy podczas zakładania konta w STS należy podać jakiś kod promocyjny? Na ten moment jedyny aktywny, który daje dodatkowe korzyści to: BETONLINE. Po wpisaniu go podczas rejestracji konta w STS każdy nowy gracz otrzymuje 29 PLN, które może wykorzystać na obstawianie meczów. Przy okazji różnego rodzaju imprez sportowych i nie tylko bukmacher może ogłosić powstanie jakiegoś innego hasła bonusowego. Tymczasem na 2019 rok to właśnie w STS kod promocyjny BETONLINE jest aktualny.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Darmowy bonus bez depozytu w STS

Na ten moment (rok 2020) aktualny STS kod promocyjny to BETONLINE, ale pamiętajcie, że może się to zmienić w każdej chwili. Jeżeli chcecie być na bieżąco z akcjami promocyjnymi, bonusami i tym podobnymi, zawsze odwiedzajcie nasz portal i sprawdzajcie, co dzieje się u największego bukmachera legalnego w Polsce!

Uwaga! Nigdy i nigdzie nie podajemy swoich danych logowania do bukmachera! Tego typu informacji nie mogą żądać od was nawet pracownicy STS!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button