Bukmacher Ewinner. Co daje na start? Darmowa rejestracja, a po niej nawet 1150 PLN!

Po założeniu darmowego konta w Ewinner do zdobycia jest nawet 1150 PLN. Co dokładnie znajduje się w pakiecie na start? Bukmacher dla nowo zarejestrowanych przygotował naprawdę godne uwagi promocje!

Bukmacher Ewinner. Co daje na start? Darmowa rejestracja, a po niej nawet 1150 PLN!
Bukmacher Ewinner. Co daje na start? Darmowa rejestracja, a po niej nawet 1150 PLN!

Bukmacher Ewinner bonus powitalny 1150 PLN

Dostępna na stronie Ewinner promocja powitalna to specjalny pakiet, który można odebrać tylko i wyłącznie przy zakładaniu konta. Osoby posiadające już profil gracza nie mogą zgarnąć pieniędzy w tej ofercie.

Jak działa bonus na dobry początek obstawiania? Co trzeba zrobić, by z niego skorzystać? Zadanie jest dość proste – wszystko sprowadza się do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Promocja na start na stronie bukmachera Ewinner.pl

Po założeniu konta w Ewinner do zdobycia są aż trzy bonusy powitalne na start. Pierwszy z nich to Zakład Bez Ryzyka, a kolejne dwa to prezenty za dokonanie wpłaty. Łącznie można otrzymać 1150 PLN lub mniej.

Premia numer jeden to 150 PLN w formie zwrotu od ewentualnej porażki. Przy drugiej i trzeciej wpłacie Ewinner daje nowym klientom bonusy 100% do 500 złotych, a więc za same przelewy można zainkasować czterocyfrowy prezent bukmacherski!

Czy to legalne? Nie wszyscy musieli słyszeć o bukmacherze Ewinner, gdyż działa on na polskim rynku od stosunkowo niedawna. Można jednak już teraz powiedzieć, że działa zgodnie z prawem i nie trzeba martwić się o jakiekolwiek konsekwencje związane z obstawianiem!

Wkrótce poinformujemy o kolejnych promocjach, jakie można znaleźć w Ewinner. Bądźcie z nami na bieżąco, by nie przegapić żadnego ważnego newsa! :)

Bukmacher Ewinner na start to:

  • Zakład Bez Ryzyka 150 PLN
  • Bonus 100% do 500 PLN przy II wpłacie
  • Bonus 100% do 500 PLN przy III wpłacie

Ewinner zakład bez ryzyka 150 PLN

Po dokonaniu rejestracji konta w Ewinner, każdy gracz może na starcie odebrać do 150 PLN jako zakład bez ryzyka. Co to takiego jest, w jaki sposób korzysta się z tej oferty?

Zakład Bez Ryzyka to ukłon w stronę nowych graczy, którzy chcieliby sprawdzić możliwości bukmachera Ewinner, a przy tym nie tracić własnych środków w razie niepowodzenia.

Dzięki premii dla nowych graczy czeka na każdego z nich nawet 150 PLN zwrotu, gdy coś nie pójdzie po ich myśli. Zakład jest dla każdego i można w nim liczyć na pełen zwrot stawki, a nie tylko 50 czy 75 procent!

Ewinner bonus za depozyt
Ewinner bonus za depozyt

II i III depozyt – 100% do 500 PLN!

Wpłata numer jeden daje nam zakład bez ryzyka, ale mamy jeszcze dwa kolejne depozyty, które są objęte promocją dla nowych graczy. Ewinner w ten sposób łącznie ma przygotowane dla każdego nowo zarejestrowanego nawet 1150 PLN!

Aby otrzymać bonus od depozytu, trzeba dokonać wpłaty na konto typerskie. 100 złotych wpłaty to 100 złotych bonusu i tak dalej, i tak dalej. Łącznie do zdobycia jest maksymalnie 500 zł przy depozycie numer dwa i 500 zł przy depozycie numer trzy.

Uwaga! Każdy bonus może być odebrany tylko jeden raz. To bardzo istotna wiadomość, a dodatkowo – na ten moment nie obowiązuje w Ewinner kod promocyjny, który powiększałby premię o dodatkowe złotówki!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button