Bukmacher Ewinner. Co daje na start? Darmowa rejestracja, a po niej nawet 1150 PLN!

14

Po założeniu darmowego konta w Ewinner do zdobycia jest nawet 1150 PLN. Co dokładnie znajduje się w pakiecie na start? Bukmacher dla nowo zarejestrowanych przygotował naprawdę godne uwagi promocje!

Bukmacher Ewinner. Co daje na start? Darmowa rejestracja, a po niej nawet 1150 PLN!
Bukmacher Ewinner. Co daje na start? Darmowa rejestracja, a po niej nawet 1150 PLN!

Bukmacher Ewinner bonus powitalny 1150 PLN

Dostępna na stronie Ewinner promocja powitalna to specjalny pakiet, który można odebrać tylko i wyłącznie przy zakładaniu konta. Osoby posiadające już profil gracza nie mogą zgarnąć pieniędzy w tej ofercie.

Jak działa bonus na dobry początek obstawiania? Co trzeba zrobić, by z niego skorzystać? Zadanie jest dość proste – wszystko sprowadza się do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

Betfan kod promocyjny na bonus
Zakład bez ryzyka 50 PLN – Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Promocja na start na stronie bukmachera Ewinner.pl

Po założeniu konta w Ewinner do zdobycia są aż trzy bonusy powitalne na start. Pierwszy z nich to Zakład Bez Ryzyka, a kolejne dwa to prezenty za dokonanie wpłaty. Łącznie można otrzymać 1150 PLN lub mniej.

Premia numer jeden to 150 PLN w formie zwrotu od ewentualnej porażki. Przy drugiej i trzeciej wpłacie Ewinner daje nowym klientom bonusy 100% do 500 złotych, a więc za same przelewy można zainkasować czterocyfrowy prezent bukmacherski!

Czy to legalne? Nie wszyscy musieli słyszeć o bukmacherze Ewinner, gdyż działa on na polskim rynku od stosunkowo niedawna. Można jednak już teraz powiedzieć, że działa zgodnie z prawem i nie trzeba martwić się o jakiekolwiek konsekwencje związane z obstawianiem!

Wkrótce poinformujemy o kolejnych promocjach, jakie można znaleźć w Ewinner. Bądźcie z nami na bieżąco, by nie przegapić żadnego ważnego newsa! 🙂


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl