Bonus z większymi wygranymi. Fortuna uruchamia Happy Hours!

Większe wygrane przydają się każdemu, a już na pewno wszystkim są w stanie przypaść do gustu. Fortuna Happy Hours to promocja, dzięki której do zgarnięcia jest aż 14% kasy więcej, niż normalnie!

Bonus z większymi wygranymi. Fortuna uruchamia Happy Hours!
Bonus z większymi wygranymi. Fortuna uruchamia Happy Hours!

Fortuna Happy Hours – jak wygrywać więcej?

Oferta specjalna dostępna jest dla wszystkich osób, które są zarejestrowane u bukmachera Fortuna. Brak konta można szybko nadrobić – wystarczy wejść na www.eFortuna.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Żadna weryfikacja danych nie jest potrzebna!

Happy Hours to 60 minut, podczas których wszyscy typerzy odbierają pokaźniejsze wygrane. Standardowy zysk dzięki tej promocji jest powiększany o 14%, a więc to trochę tak, jak by gracz obstawiał mecze bez podatku!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Mimo że promocja trwa zaledwie 60 minut, można w trakcie jej trwania postawić więcej niż jeden kupon. Dobra wiadomość jest również taka, że nie ma ograniczeń co do wielkości premii, a więc Fortuna może przyznać więcej niż 20, 50 czy 100 zł.

Obstawianie meczów bez podatku

Do oferty kwalifikują się tylko konkretne kupony. Parametry kwalifikacyjne znajdziecie poniżej, ale pamiętajcie jednocześnie, że do każdego zakładu promocyjnego należy dodać specjalne zdarzenie „Happy Hours” o kursie 1.14.

Fortuna pod uwagę w tym przypadku bierze kupony, które spełniają wszystkie podane poniżej kryteria:

  • Stawka co najmniej 20 PLN brutto
  • Kurs minimum 1.30
  • Co najmniej trzy zdarzenia na kuponie
  • Tylko oferta pre-match
  • Dodanie do kuponu zdarzenia „Happy Hours”
  • Kupony niepołączone z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym

Aktywny kod promocyjny w Fortunie. Kasa na start to ponad 1000 PLN!

Bukmacher Fortuna w Polsce działa legalnie, dlatego też korzystanie z jego usług jest w stu procentach bezpieczny i zgodny z prawem. W tym przypadku nawet tak zwane „obstawianie bez podatku” jest dozwolone!

Cały czas dla nowych graczy dostępny jest Fortuna kod promocyjny „BETONLINE„. Dzięki niemu można otrzymać do 1000 PLN na dobry początek, a nawet jeszcze więcej!

Zapisz się do naszych powiadomień, a nie przegapisz żadnej promocji dostępnej w Fortunie, STS czy u innych bukmacherów działających w Polsce zgodnie z prawem!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button