Bonus powitalny VIP od Betclic. 510 PLN dla nowych graczy!

Legalny bukmacher Betclic przygotował dla nowych graczy nawet 510 PLN bonusu. Jest to wyjątkowa premia powitalna, którą można otrzymać tylko za pośrednictwem naszej strony internetowej!

Bonus powitalny VIP od Betclic. 510 PLN dla nowych graczy!
Bonus powitalny VIP od Betclic. 510 PLN dla nowych graczy!

Betclic bonus z kodem promocyjnym VIP

Do odebrania bonusu potrzebny jest specjalny kod promocyjny przygotowany przez Betclic. Brzmi on „KOD510” i pozwala na zgarnięcie wyjątkowej premii, której nie można znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera!

Premia powitalna w Betclic to zwrot w przypadku przegranej w pierwszym kuponie postawionym na stronie bukmachera. Jeżeli grasz postawi 200 złotych to otrzyma 200 złotych cashbacku.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betclic promocja powitalna 2019

Wymagany kod promocyjny to „KOD510” – wystarczy wpisać go w formularzu rejestracyjnym, który umożliwia założenie konta. Uwaga! Tylko przy rejestracji można skorzystać z bonusu!

Dostępny w Betclic kod promocyjny przygotowany został specjalnie z myślą o czytelnikach naszego portalu. Jest to oferta limitowana niedostępna w tradycyjny sposób.

Odbieranie bonusu w Betclic Polska
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na Betclic.pl
  2. Podanie kodu promocyjnego „KOD510
  3. Zagranie pierwszego kuponu
  4. Odebranie zwrotu 100% od przegranej!

BetClic Polska działa zgodnie z prawem. Oznacza to, iż nie trzeba się martwić o jakiekolwiek konsekwencje przewidziane w ustawie hazardowej!

Każdy, kto ma już konto w Betclic, być może przyjrzy się bliżej ofercie STS kod promocyjny, gdzie dla nowych klientów jest 29 PLN bez depozytu na start!

Betclic bonus jest obecnie jedną z najchętniej wykorzystywanych promocji przez typerów z naszego kraju. Dlaczego? Każdy może się o tym przekonać sam!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button