Bonus powitalny Betclic. Na start 510 PLN – kod promocyjny „KOD510”!

44

Bonus powitalny dla nowych graczy Betclic to nawet 510 PLN. Rejestracja trwa tylko kilka chwil, a aktualny kod promocyjny brzmi „KOD510”!

Bonus powitalny Betclic. Na start 510 PLN - kod promocyjny "KOD510"!
Bonus powitalny Betclic. Na start 500 PLNBonus powitalny Betclic. Na start 510 PLN – kod promocyjny „KOD510”! – kod promocyjny „KOD510”!

Betclic cashback 510 PLN

Każdy nowo zarejestrowany u bukmachera Betclic Polska otrzymuje na start prezent. Nie jest to jednak coś standardowego jak premia za pierwszą czy drugą wpłatę. To tak zwany cashback!

Nie trzeba martwić się o legalność. Marka Betclic posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów, a to oznacza, iż można grać u niej całkowicie zgodnie z prawem. Tyczy się to także odbierania bonusu na start!

Betclic kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na bonus cashback

Cashback Betclic to 510 złotych, ale kwota ta może być też mniejsza. Bonus przyznawany jest od przegranej w pierwszym kuponie zagranym na stronie lub w aplikacji bukmachera. Grający na mniejsze stawki, oczywiście, mogą liczyć na skromniejsze zwroty.

Betclic bonus powitalny 2020
⬇️⬇️⬇️

🔘 Rejestracja na stronie Betclic.pl
🔘 Aktualny kod promocyjny to KOD510
🔘 Dokonanie pierwszej wpłaty
🔘 Postawienie kuponu
🔘 W razie wygranej – normalny zysk, w razie przegranej – pełny cashback 100% aż do 510 złotych!

Uwaga! Kod promocyjny BetclicKOD510” może być podany jedynie przy zakładaniu konta u bukmachera. Kto nie wykorzysta go w odpowiednim czasie, nie będzie miał takiej możliwości w późniejszym terminie!

W ofercie Betclic znajduje się ogromna ilość zakładów na popularne i mniej znane sporty. Można tutaj obstawiać pre-match lub LIVE, a udostępniona graczom aplikacja mobilna cechuje się nowoczesnością i niespotykanie wysoką funkcjonalnością!

Betclic Polska promocje na start i nie tylko

Jak obejrzeć mecz za darmo na Betclic.pl? To proste:

Promocje na start to nie wszystko, czym warto interesować się w przypadku bukmacherów. Mimo że w Betclic premia na start nie należy do najwyższych, można znaleźć u niego wiele ofert specjalnych na różne okazje.

Nie ma tygodnia, by na stronie Betclic Polska nie organizowane były akcje z nagrodami bonusowymi czy pieniężnymi. Wszystko to nie tylko przy okazji dużych imprez sportowych, ale także weekendów z piłką nożną, skokami czy tenisem.

Każda oferta może być wykorzystywana tylko przez osoby zarejestrowane u bukmachera, natomiast udostępnia on także aplikację mobilną, gdzie nie brakuje dodatkowych promocji, nawet takich z bonusami za darmo!

Zakłady bukmacherskie Betclic.pl – warto grać czy nie?

Zakłady bukmacherskie Betclic cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem graczy, ponieważ to pierwszy tak poważny zagraniczny podmiot, jaki zdecydował się na otrzymanie licencji Ministerstwa Finansów.

Czy warto grać w Betclic? Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji i oczekiwań typerów, ale na pewno są takie elementy, które w Betclic każdy uzna za zaletę. Sam bonus na start to nie wszystko!

W Betclic mamy ogromny wybór zakładów, dobre kursy na najlepsze mecze, a oprócz tego udostępnia się każdemu darmowe transmisje online. Te ostatnie można podziwiać nie tylko na ekranie komputera, ale również smartfonu czy tabletu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl