Bonus powitalny Betclic. Na start 500 PLN – kod promocyjny „KOD500”!

16

Bonus powitalny dla nowych graczy Betclic to nawet 500 PLN. Rejestracja trwa tylko kilka chwil, a aktualny kod promocyjny brzmi „KOD500”!

Bonus powitalny Betclic. Na start 500 PLN - kod promocyjny "KOD500"!
Bonus powitalny Betclic. Na start 500 PLN – kod promocyjny „KOD500”!

Betclic cashback 500 PLN

Każdy nowo zarejestrowany u bukmachera Betclic Polska otrzymuje na start prezent. Nie jest to jednak coś standardowego jak premia za pierwszą czy drugą wpłatę. To tak zwany cashback!

Nie trzeba martwić się o legalność. Marka Betclic posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów, a to oznacza, iż można grać u niej całkowicie zgodnie z prawem. Tyczy się to także odbierania bonusu na start!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cashback Betclic to 500 złotych, ale kwota ta może być też mniejsza. Bonus przyznawany jest od przegranej w pierwszym kuponie zagranym na stronie lub w aplikacji bukmachera. Grający na mniejsze stawki, oczywiście, mogą liczyć na skromniejsze zwroty.

Betclic bonus powitalny
⬇️⬇️⬇️

🔘 Rejestracja na stronie Betclic.pl
🔘 Aktualny kod promocyjny to KOD500
🔘 Dokonanie pierwszej wpłaty
🔘 Postawienie kuponu
🔘 W razie wygranej – normalny zysk, w razie przegranej – pełny cashback 100% aż do 500 złotych!

Uwaga! Kod promocyjny BetclicKOD500” może być podany jedynie przy zakładaniu konta u bukmachera. Kto nie wykorzysta go w odpowiednim czasie, nie będzie miał takiej możliwości w późniejszym terminie!

W ofercie Betclic znajduje się ogromna ilość zakładów na popularne i mniej znane sporty. Można tutaj obstawiać pre-match lub LIVE, a udostępniona graczom aplikacja mobilna cechuje się nowoczesnością i niespotykanie wysoką funkcjonalnością!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl