Bonus od STS na EURO 2020. Zwrot 100% stawki za przegrany kupon

JUż dzisiaj czeka na pierwsze spotkanie podczas finałów Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Z tej okazji bukmacher STS przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na zwrot stawki.

Bonusy bukmacherskie na EURO 2020 od STS

Bonusy bukmacherskie na EURO 2020 od STS

Jedyny dzisiejszy pojedynek podczas EURO będzie miał miejsce w Rzymie,a tam Turcja zmierzy się z Włochami. Bukmacherzy nieco większe szanse dają Włochom, ale z drugiej strony Turcy pokazali na przestrzeni ostatnich tygodni, że nie można ich lekceważyć.

Z okazji tego starcia bukmacher STS przygotował limitowaną ofertę promocyjną „Zakład bez ryzyka do 50 PLN”, która jest dostępna do 11 czerwca do godziny 21:00. Typer, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus na Mistrzostwa Europy 2020

Zadaniem graczy jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, na którym koniecznie musie znajdować się minimum jeden typ na pojedynek Mistrzostw Europy 2020 pomiędzy Turcją z Włochami.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

W przypadku wygranego zakładu cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany użytkownik otrzyma zwrot 100% wartości zakładu, który może wynieść maksymalnie 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za początek, w której to użytkownicy mogą liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymieniowy bonusy będą aktywne użytkownikom wyłącznie w momencie, gdy wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button