Bonus od depozytu do 50 PLN w STS

Bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną, w której to każdy z graczy może liczyć na extra kasę za obstawienie meczy ze sportów wirtualnych. Wystarczy spełnić dwie proste czynności, aby otrzymać dodatkową kasę.

Legalny bukmacher STS rozdaje bonusy na sporty wirtualne.

Legalny bukmacher STS rozdaje bonusy na sporty wirtualne.

Sporty wirtualne regularnie cieszą się sporą popularnością. Wynika to z prostych przyczyn. A mianowicie mecze rozgrywane są regularnie i to z duża intensywnością. Po drugie dostępne są one przez całą dobę. To sprawia, że w krótkim czasie można wygrać duża ilość gotówki.

Natomiast legalny bukmacher www.STS.pl oferuje graczom limitowaną akcję promocyjną „Bonus od depozytu do 50 PLN”, a jest ona dostępna użytkownikom wyłącznie w dniach w dniach od 22 od 24 marca do godziny 23:59.

Pewne 50 PLN na sporty wirtualne

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie depozytu w wysokości minimum 50 PLN. Następnie użytkownik musi zawrzeć kupon SOLO lub AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • kurs łączny nie może być mniejszych niż 1.85
  • stawka kuponu wynosić musi minimum 50 PLN
STS kod promocyjny 2022
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2022

Jeśli gracz spełni powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie bonus o wartości 25% pierwszej wpłaty. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS 2022?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać extra kasę o łącznej wartości nawet 1229 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że gracz od razu otrzyma 29 PLN i to bez żadnego depozytu. Ten specjalny kod promocyjny STS wpisujemy wyłącznie podczas zakładania nowego konta typerskiego na stronie www.STS.pl.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty użytkownik otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button