Bonus od depozytu do 100 PLN na sporty wirtualne od STS

Bukmacher STS online oferuje wszystkim swoim graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie sportów wirtualnych. Każdy z graczy może otrzymać nawet 100 PLN.

Darmowe bonusy na sporty wirtualne od STS

Darmowe bonusy na sporty wirtualne od STS

Niewątpliwie największym autem sportów wirtualnych jest to, iż obstawiać tą kategorię można przez cała dobą. To sprawia, że w dosyć szybkim czasie można wygrać ekstra gotówkę.

Każdy z graczy, którzy obstawiają zdarzenia z oferty sportów wirtualnych mogą skorzystać z akcji „Bonus od depozytu do 100 PLN na sporty wirtualne”. Chcąc wziąć w niej udział, należy obowiązkowo się do niej zapisać www.STS.pl, która aktywna jest do 22 kwietnia do godziny 23:59.

100 PLN za obstawienie sportów wirtualnych

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie depozytu, a następnie gracz musi zagrać kupon AKO spełniające poniżej warunki:

  • wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
  • minimalna stawka to 50 PLN
STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma premię o wartości 50% dokonanej wpłaty do 100 PLN. I co istotne środki znajdują się na kontach graczy bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone. Polski bukmacher ma doskonałe opinie dlatego w STS rejestracja decyduje się co raz więcej zawodowych typerów, którzy obstawiają zakłady na duże stawki.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online na start każdemu graczowi oferują limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na ekstra środki powitalne. W następujących postaci:

  • 29 PLN za założenie kont bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze na start każdy z użytkownikom może liczyć nawet darmowe środki o łącznej wartości 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button