Bonus od bukmachera STS na mecz Polska – Słowenia

Przed nami ostatni już ostatnie spotkanie reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Podopieczni Brzęczka zapewnili sobie już awans i pierwsze miejsce w grupie. We wtorek Biało – Czerwoni zagrają z Słowenią z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której zmniejsz ryzyko przegranej.

STS: Darmowe bonusy 2020

STS: Darmowe bonusy 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiadała zweryfikowane konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać, ale należy pamiętać, żeby zagrać kupon SOLO lub AKO do 19 listopada 2019 do godz. 20:45.

W przypadku:

  • kuponu pojedynczego: musi znaleźć się tam wyłącznie zdarzenie specjalne: “Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, a w meczu Polska strzeli minimum 3 bramki”.
  • kuponu wielozdarzeniowego: oprócz zdarzenia specjalnego “Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, a w meczu Polska strzeli minimum 3 bramki” mogą być inne typy, które muszą zostac rozliczone najpóźniej do godziny 23:59 dnia 20.11.2019 r

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 28 PLN. Z drugiej strony automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

polski bukmacher sts bonus za darmo
Bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod: BETONLINE

Bukmacher STS przyznaje freebet o wartości 14 PLN pod warunkiem, że zagrany zakład spełnia powyższe warunki promocji, a także:

  • kupon pojedynczy: zakład specjalny został rozliczony jako przegrany
  • kupon wielozdarzeniowy: zakład specjalny został rozliczony jako przegrany, zaś pozostałe typy musza być wygrane

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS oferuje na start najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać freebet bez depozytu o wartości 29 PLN.

Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki do 1200 PLN za dokonanie pierwszej wpłaty. Wysokość bonusu uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty. Poza tym pierwszy kupon po dokonanie depozytu jest objęty promocją, gdzie w razie przegranej wspomniany operator dokonuje zwrotu stawki do 200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze automatycznie bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button