Bonus do 500 PLN od STS na mecz Polska – Islandia

Już dzisiaj, tj. 8 czerwca reprezentacja Polski rozegra ostatni swój pojedynek przed Mistrzostwami Europy 2020. Rywalem Polaków będzie Islandia. Z tej okazji każdy z użtykowników może wygrać nawet 500 PLN.

Większe wygrane na Polska – Islandia

Większe wygrane na Polska – Islandia

Z tej okazji legalny bukmacher STS wychodzi na przeciw swoim graczom i oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to można wygrać ekstra kasę za poprawnie wytypowanie wyniku pomiędzy Polską z Islandią.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że promocja „Stawka x5 do 500 PLN” jest aktywna graczom wyłącznie w dniu 8 czerwca do godziny 18:00. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 500 PLN na mecz Polska – Islandia

Zadaniem graczy jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się zdarzenie na dokładny wynik meczu towarzyskiego pomiędzy Polską z Islandią.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

W przypadku wygranej gracz otrzyma premie. Dokładnie mówiąc na jego konto trafi suma stawki kuponu pomnożona razy pięć, aż do 500 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać łącznie nawet 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button