Bonus do 1429 PLN na start u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego można liczyć na: freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200, a także zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS

Bonus powitalny u bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera STS.

Promocja dostępna jest graczom do 31 października do godz. 23:59.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego wystarczy w czasie trwania tej akcji dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.sts.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu graczowi, ponieważ wystarczy tam podać swoje pdosotaee dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Czy STS wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Chcąc aktywować bonus wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że legalny bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Już na start gracz otrzymuje darmowe sodki o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus za wpłatę do 1200 PLN u bukmachera STS

Bukmacher STS zwiększa pierwszą wpłatę graczom poznając darmowe środki jej równowartości, np. typer dokonał wpłaty o wartości 800 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie typera tylko, że w formie bonusu.

Każdy gracz maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN u bukmachera STS

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon po depozycie jest objęty Casbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon, a jeśli okaże się on wygrany to doskonale! Całą kwota znajdzie się na koncie gracza. W razie przegranej bukmacher STS dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia na koncie gracza muszą być rozliczone nie później niż 01.11.2019.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button