Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy Ligi Narodów w STS

Bukmacher STS z okazji spotkań w piłkarskiej Lidze Narodów oferuje graczom specjalną akcję promocyjną, w której to każdy z graczy może liczyć na ekstra kasę.

Gwarantowane 100 PLN na Ligę Narodów

Gwarantowane 100 PLN na Ligę Narodów

A ciekawych konfrontacji w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, bo dojdzie do takich starć jak chociażby Polska – Holandia, Francja – Austria, Niemcy – Węgry, czy też Włochy – Anglia.

Natomiast bukmacher STS oferuje graczom specjalną akcję promocyjną „Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 22 do 24 września do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższej akcji promocyjnej koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Extra 100 PLN za obstawienie meczy

Bukmacher STS w ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikuje kupony zarówno SOLO, ale i AKO, na których to koniecznie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie dot. Ligi Narodów w piłce nożnej.

Dodatkowo wymagane jest to, aby kupon promocyjny został zawarty za minimum 25 PLN, a jego kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Bonus na start w STS 2022

Po spełnieniu powyższych warunków bukmacher STS przyzna bonus w wysokości 50% stawki za pierwszy zagrany kupon, a maksymalna wartość, jaka może wynieść jest to 100 PLN. I to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony.

Bonus do 1640 PLN w STS:

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na premię za KAŻDY z trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button