Bonus do 100 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów

Specjalną ofertą promocyjną każdego typerowi oferuje bukmacher STS. Za spełnienie dwóch prostych czynności każdy gracz może liczyć nawet na premię o wartość 100 PLN.

Bonus 100% za wpłatę dla graczy od STS

Bonus 100% za wpłatę dla graczy od STS

Przed nami bardzo emocjonujące wieczory z piłką nożna. Tym bardziej, że zostaną rozegrane potyczki rewanżowe w Lidze Mistrzów. A przed nami takie potyczki, jak PSG vs Bayern Monachium, Chelsea vs Porto, Borussia Dortmund vs Manchester City oraz Liverpool vs Real Madryt.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje akcję „Bonus od depozytu do 100 PLN”, która aktywna jest typerom do 14 kwietnia do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN dla graczy od STS:

Pierwszym krokiem, jaki trzeba wykonać w tej ofercie jest do dokonanie depozytu. Następnie trzeba zagrać kupon, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum jeden typ z oferty przedmeczowej na mecze ćwierćfinałowe w piłkarskiej Lidze Mistrzów
  • kurs całkowity kuponu nie mniejszy niż 1.85
  • minimalna stawka zakładu to 50 PLN
  • wszystkie typy znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 14 kwietnia do godziny 23:59
STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma premię w wysokości 50% dokonanego depozytu. Maksymalnie może ona wynieść nawet 100 PLN.

STS bonus na start 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom na start limitowany pakiet powitalny, w którym to można otrzymać extra środki na sam start:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez rejestracji
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć to, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button