Bonus co tydzień dla graczy od STS za obstawienie meczy.

Oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Jednak trzeba zaznaczyć, że bukmacher STS posiada ciekawą akcję promocyjna, w której to przyznaje darmowe środki za obstawienie meczy. Bowiem co tydzień wspomniany operator pomiędzy swoimi graczami podzieli pulę 25 000 PLN.

Większe wygrane dla graczy.

Większe wygrane dla graczy.

Nie da się ukryć, że obecnie nie jest łatwo znaleźć łatwe zdarzenia do typowania. Jednak warto jest zaznaczyć, że sporym zainteresowaniem cieszy się w ostatnich tygodniach E-sport. I to właśnie da dyscyplina w ostatnich tygodniach przeżywa spory buum.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom za obstawienie meczy „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Trwa ona do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Skorzystać z tej oferty? Pamiętaj koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się te zakładce.

Wygrywaj więcej w STS.

W ramach tej akcji promocyjnej bukmacher STS dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe. Warto jest mieć na uwadze, że obowiązkowo na nich musi znajdować się dokładnie cztery typy.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na tym zakładzie. Bowiem mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

W dodatku mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs minimalny każdego typu nie to 1.50. Stawka każdemu zakładu nie może być mierniejsza niż 15 PLN.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

W ramach każdego okresu rozliczeniowego każdy gracz może zagrać pięć zakładów.

Twoje zakłady okazały się wygrane? Extra. Gracze oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że gracz na darmowe środki mogą liczyć co tydzień.

Bonus na start u bukmachera STS:

Bardzo ciekawy pakiet powitalny wszystkim nowym graczom oferuje legalny bukmacher STS. Typerzy już na sam początek mogą otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego typer musi koniecznie wpisać hasło promocyjne —>>> BETONLINE. Należy mieć na uwadze, że można to zrobić wyłącznie podczas proces rejestracji.

Dzięki temu gracz otrzyma już na sam początek 29 PLN i to bez dokonania wpłaty. Otrzyma środki będzie typer mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Kolejne środki znajdą się na koncie gracza pod jednym warunkiem. A mianowicie, że dokona on swojego pierwszego depozytu. Wówczas bukmacher STS przyzna bonus jego równowartości, a maksymalnie może to być kwota 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button