Bonus bez depozytu na obstawianie Ligi Mistrzów. Jak dostać od bukmachera pieniądze na grę?

Liga Mistrzów to często nieprzewidywalne wyniki, dlatego pieniądze od bukmachera przydają się, gdy przy porażce nie chcemy stracić swoich własnych. Gdzie znajdziemy bonus bez depozytu i to w 100% legalnie?

Bonus bez depozytu na obstawianie Ligi Mistrzów. Jak dostać od bukmachera pieniądze na grę?
Bonus bez depozytu na obstawianie Ligi Mistrzów. Jak dostać od bukmachera pieniądze na grę?

Typy na Ligę Mistrzów – nawet pewniaki potrafią zawieść 

Nie ma w internecie dnia w trakcie sezonu, by nie pojawiały się nowe typy bukmacherskie na Ligę Mistrzów. Pewniaków często jest tak dużo, że trudno się zdecydować na tego jednego, który ma przynieść nam zysk. Niestety, duży wybór nie zawsze idzie w parze z wynikami, gdyż w Champions League nie wszystko da się zawsze przewidzieć.

Przy wybieraniu pewniaków trzeba zawsze dokładnie sprawdzać, czy analiza konkretnego typera rzeczywiście ma sens i wydaje się być taką, która jest w stanie dać zarobić. Niestety, nawet mimo ogromnych starań nie zawsze uda się wygrywać i dlatego przydają się freebety czy po prostu bonusy bez depozytu.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Darmowe zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów

Liga Mistrzów to często spore kursy, gdyż grają w niej ze sobą ekipy z najwyższej światowej półki. Notowania powyżej 2.30 to okazja do sporego zysku, ale nie ma takiego typera, który nigdy nie zaznałby smaku przegranej i warto sobie to uświadomić możliwie jak najszybciej.

Sposobem na niechcianą przegraną są darmowe zakłady bukmacherskie, czyli kupony zafundowane nam przez konkretny portal. O co w tym wszystkim chodzi? Najlepiej tłumaczy to instrukcja zamieszczona poniżej:

  1. Gracz dostaje od bukmachera 20 PLN na obstawianie
  2. Musi całą kwotę wykorzystać w jednym kuponie spełniającym pewne warunki (najczęściej są to kurs ogólny i stawka)
  3. W razie przegranej typer nic nie traci, gdyż i tak inwestował pieniądze należące do bukmachera
  4. W przypadku zwycięstwa gracz dostaje środki na konto, które można wykorzystać na granie kolejnych kuponów

Czy takie coś rzeczywiście jest możliwe? Jak najbardziej, chociaż niektórym może być w to trudno uwierzyć. Na szczęście, mamy dla was przykłady z życia wzięte, które rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Obstawianie Ligi Mistrzów za darmo
Obstawianie Ligi Mistrzów za darmo

STS daje 29 PLN na obstawianie – jak odebrać?

Pierwszym bukmacherem, o którym warto wspomnieć, jest zdecydowanie www.STS.pl. Nowi gracze otrzymują u niego na start aż trzy prezenty, ale zdecydowanie najpopularniejszym i najciekawszym jest bonus bez depozytu przyznawany jako freebet.

Nowo zarejestrowani mogą otrzymać od STS aż 29 PLN na obstawianie Ligi Mistrzów czy innych rozgrywek. W tym celu wystarczy, że przy rejestracji konta wpiszą kod promocyjnyBETONLINE„. Uwaga! Niewpisanie kodu jest jednoznaczne z wysłaniem sygnału o braku chęci odebrania premii 29 PLN!

Zakładanie profilu gracza w STS to kwestia kilku chwil. Bukmacher nie wymaga weryfikacji danych, a to sprawia, że można u niego zostać klientem w kilkadziesiąt sekund! Dla tych, którzy lubią wszystko widzieć na własne oczy, przygotowano specjalny poradnik wideo:

eFortuna – bonus 20 PLN za samo założenie konta!

Strona internetowa www.eFortuna.pl to kolejny przykład portalu typerskiego, gdzie można otrzymać środki bez żadnej wpłaty. Bukmacher ten oferuje dokładnie 20 pLN do wykorzystania na zakłady na Ligę Mistrzów i nie tylko. Jeżeli chcemy odebrać ten bonus, musimy dokonać pełnej rejestracji konta poprzez wypełnienie formularza online.

Firma bukmacherska Fortuna przy pierwszej wpłacie nagradza również graczy bonusem do 2000 PLN. Oprócz tego możemy w niej odebrać zakład bez ryzyka o wartości 200 PLN – nie ma tu znaczenia czy interesuje nas gra na rozgrywki jak Liga Mistrzów, czy może coś innego.

Jak wygląda zakładanie konta z bonusem w Fortunie? Każdy może zobaczyć to na poradniku:

Czy darmowe bonusy są legalne – co na to wszystko prawo?

Wydaje się niemożliwe, by bukmacher oferował coś za darmo, a jednocześnie by było to w stu procentach legalne. Tak jednak jest i jest to potwierdzone przez samo Ministerstwo Finansów. Oczywiście, są od tego pewne wyjątki, o których pod żadnym pozorem nie można zapominać.

W Polsce możemy obstawiać mecze tylko na stronach z licencją odpowiednich instytucji. Na mocy ustawy hazardowej legalni są tylko ci bukmacherzy, którzy otrzymali zezwolenie na prowadzenie działalności, czyli spełnili pewne kryteria nałożone przez państwo. Obecnie takich bukmacherów mamy w kraju blisko dwudziestu.

STS kod promocyjny 2020
STS kod promocyjny 2020

Każdy darmowy bonus może być przez jedną osobę odebrany tylko jeden raz. Zakładanie kilku profili na jedną osobę grozi zablokowaniem kont oraz innymi przykrymi konsekwencjami. Trzeba jednocześnie mieć na uwadze to, że w przypadku niektórych promocji mogą być nakładane dodatkowe ograniczenia (np. brak możliwości obstawiania konkretnych rozgrywek).

Bonusy bez depozytu na Ligę Mistrzów. Który wybrać?

Przygotowane dla graczy bonusy bez depozytu na Ligę Mistrzów nie są czymś szczególnie często spotykanym, dlatego żaden gracz nie powinien mieć większych problemów z tym, jaką premię odebrać, a jakiej nie.

Trzeba pamiętać, że założenie konta u bukmachera i odebranie kasy bez wpłaty nie wiąże się z jakimikolwiek wydatkami. Możemy więc spróbować swoich sił w grze na konkretnej stronie i dopiero po pewnym czasie podjąć decyzję, czy chcemy na niej grać, czy nie. Tutaj wybór jest kwestią czysto indywidualną – wiele zależy od tego jakie mamy potrzeby i czego konkretnie oczekujemy od strony do typowania.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button