Bonus 50 PLN za obstawianie Polska – Szwecja od bukmachera STS

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi na mecz Szwecja – Polska oferuje bukmacher STS, który w swojej ofercie posiada akcję „Zakład bez ryzyka do 50 PLN”.

Bezpieczny zakład na Polska – Szwecja z bonusem 50 PLN w STS

Bezpieczny zakład na Polska – Szwecja z bonusem 50 PLN w STS

Polacy po „zwycięskim” remisie z Hiszpanią cały czas mają spore szanse na awans do kolejnej rundy. Warunek tego jest jeden, a mianowicie muszą wygrać dzisiejszy mecz z Szwecją.

Każdy użytkownik, który chce skorzystać z wyżej wymienionej promocji musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Akcja „Zakład bez ryzyka do 50 PLN” dostępna jest wyłącznie w dniu 23 czerwca w godzinach 00:00 do 20:00

Bonus 50 PLN za obstawianie Polska – Szwecja od bukmachera STS

Zadaniem graczy w ofercie „Zakład bez ryzyka do 50 PLN” jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym obowiązkowo musi znajdować się typ na pojedynek Szwecja – Polska podczas Mistrzostw Europy. Dodać jest warto, iż zdarzenie może pochodzić z oferty przedmeczowej lub „na żywo”.

betfan bez depozytu 2021
Betfan kod promocyjny na bonus bez ryzyka 600 PLN

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki całego kuponu, która może wynieść nawet 50 PLN.

Bonus bez depozytu w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi bonusy na obstawianie Euro 2020 i limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartosci dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button