Bonus 30 złotych dla każdego za obstawiane meczy od STS

Bukmacher STS oferuje graczom darmowy bonus o wartości 30 złotych za obstawienie meczy i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone. Wystarczy zagrać kupony za łączną kwotę co najmniej 200 złotych, aby liczyć na premię.

Darmowa gotówka za typowanie

Darmowa gotówka za typowanie

Akcja „Extra 30 PLN” skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał on co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej promocji koniecznie musi do niej dołączyć. Poprzez zapisanie się na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „Extra 30 PLN”. Należy jednak mieć na uwadze, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Bukmacher STS w ramach tej akcji kwalifikuje kupony SOLO i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85. Na zakładzie mogą znajdować się zdarzenia zarówno oferty przedmeczowej oraz na żywo.

betclic polska kod promocyjny na bonus 2020
Nowy bonus w Betclic kod promocyjny KOD550

Warto jest mieć na uwadze, że typer sam wybiera sobie zdarzenia jakie znajdą się na kuponie, ponieważ kwalifikują się w tej akcji wszystkie typy, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie i to z każdej dyscypliny.

Minimalna stawka każdego zakładu to 2 złote, ale warto jest mieć na uwadze, że udziału w tej akcji nie bierze żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Gracz, którzy w czasie jednego okresu rozliczeniowego zagrał kupon/kupony za kwotę minimum 200 złotych, a zakłady spełniają powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie 30 złotych. Każdy użytkownik na taką premię może liczyć co tydzień.

STS online bonus

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji online konta u bukmachera STS, a dodatkowo wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” otrzyma na start 29 złotych i to bez dokonywania depozytu.

Na premię do 1200 złotych może liczyć natomiast typer, który dokona swojego pierwszego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button