Betfan ma 49 PLN na weekend z finałami oraz Ekstraklasą!

Gracze zarejestrowani u bukmachera Betfan mogą odebrać aż 49 specjalnego bonusu w ramach najnowszej oferty specjalnej na weekend. Jest co obstawiać – czekają nas finały Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz start nowego sezonu Ekstraklasy!

Betfan ma 49 PLN na weekend z finałami oraz Ekstraklasą!
Betfan ma 49 PLN na weekend z finałami oraz Ekstraklasą!

Bonus za obstawianie hitów i nie tylko

W ramach najnowszej promocji bukmachera Betfan można otrzymać premię za obstawianie nie tylko najciekawiej zapowiadających się meczów. Ofertą objęte są mecze takie jak finał Ligi Mistrzów czy Ligi Europy oraz wszystkie spotkania rozgrywane w dniach 21-23 sierpnia w Ekstraklasie.

Betfan nie wymaga od graczy zapisywania się do promocji specjalnej. Kwalifikacja do niej odbywa się poprzez postawienie trzech kuponów spełniających konkretne kryteria. Szczegóły każdy typer może znaleźć w naszym materiale.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Do odebrania bonusu potrzebne jest konto, które założyć można na stronie www.Betfan.pl. Nowi klienci do odebrania mają dodatkowe premie – w tym 100 PLN jako zakład bez ryzyka!

Jak otrzymać pieniądze od bukmachera Betfan?

Jeżeli chcemy otrzymać środki od bukmachera Betfan, musimy przede wszystkim… typować. Do promocji wliczają się wszystkie kupony zagrane za 49 PLN. Oto wszystkie wymagania podawane w regulaminie oferty:

  • stawka 49 PLN
  • minimalny kurs 1.50
  • kupony AKO bądź SOLO
  • obstawianie na żywo lub live
  • jeden kupon musi być z typem na Ligę Mistrzów
  • jeden z trzech kuponów musi być z typem na Ligę Europy
  • minimum jeden kupon musi być z typem na Ekstraklasę

Bonus z promocji jest przyznawany w formie zwrotu. Otrzymają go osoby, które nie trafią jednego z trzech zagranych kuponów.

UWAGA! Bukmacher automatycznie bierze pod uwagę tylko trzy pierwsze kupony zagrane przez uczestnika akcji. Liczą się zawsze zakłady spełniające konkretne warunki, kolejność obstawiania ma kluczowe znaczenie!

A dla nowych – Pakiet Pudziana! Betfan oferuje ponad 3000 PLN na start!

Oferta specjalna na weekend w Betfan
Oferta specjalna na weekend w Betfan

Aby obstawiać mecze na stronie www.Betfan.pl, a tym samym brać udział w różnego rodzaju promocjach, potrzebna jest rejestracja konta. Wszystko odbywa się w pełni bezpiecznie i legalnie, natomiast sam proces zapisywania się do bukmachera to kwestia kilku chwil.

Tak zwany Pakiet Pudziana jest bonusem powitalnym od Betfan. Dzięki niemu do zgarnięcia jest premia od pierwszych trzech wpłat, doładowanie wygranych x10 i aż 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka!

Przy postawieniu pierwszego kuponu na stronie www.Betfan.pl nie musimy martwić się o ewentualną stratę pieniędzy, gdyż nasz zakład jest ubezpieczony. Oznacza to, że w razie przegranej otrzymujemy pełny zwrot stawki do kwoty 100 PLN. I co bardzo ważne – odzyskane środki w ogóle nie podlegają warunkom obrotu!

Aktywny w Betfan kod promocyjny brzmi „BETONLINE„. Można wpisać go tylko przy zakładaniu konta i jedynie w odpowiednim miejscu w formularzu online.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button