Betfan bonus powitalny + kod promocyjny. Do zdobycia 1600 PLN!

Na stronie legalnego bukmachera Betfan każdy nowy gracz może odebrać bonus powitalny, a w nim dodatkowe 1600 PLN na obstawianie. Jak to działa i jaki kod promocyjny obowiązuje?

Betfan bonus powitalny + kod promocyjny. Do zdobycia 1600 PLN!
Betfan bonus powitalny + kod promocyjny. Do zdobycia 1600 PLN!

Bonus na start w Betfan – co do zgarnięcia?

Legalny bukmacher Betfan zyskuje na popularności z każdym tygodniem. Typerzy szukają często informacji o tym, jak skorzystać z bonusu na start na stronie www.Betfan.pl i co takiego on daje. Pewne jest to, że nawet najbardziej wymagający nie powinni na niego narzekać, a Befan kod promocyjny jest dość łatwy do zapamiętania. Brzmi on „BETONLINE„!

Jeżeli chcemy odebrać przygotowany przez Betfan bonus powitalny, musimy mieć na uwadze, że jest to coś, co skierowane jest tylko dla nowo zarejestrowanych. Prezenty od bukmachera mogą otrzymać osoby, które jeszcze nie otworzyły profilu na stronie www.Betfan.pl.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Pudzian daje cashback 600 PLN!

Mariusz Pudzianowski to twarz promocji na start u bukmachera Betfan. Każdy, kto rejestruje konto w tym miejscu, może skorzystać obecnie z 600 PLN cashbacku na start, czyli zwrotu w przypadku przegranej po założeniu konta.

Jak to działa? Gracz zakłada darmowe konto na www.Betfan.pl, a następnie obstawia na swoich faworytów. W przypadku wygranej otrzymuje środki w normalnym trybie, natomiast w razie przegranej może liczyć na pełny zwrot zagranej stawki aż do kwoty 600 PLN!

Co bardzo ważne – środki przygotowane w ramach oferty cashback podlegają tylko jednokrotnemu obrotowi. Oznacza to warunki, które nie jest trudno spełnić nawet tym, co dopiero zaczynają przygodę z obstawianiem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betfan oferuje darmowe zakłady? Kupony na start 2022

Betfan promocje powitalne
Betfan promocje powitalne

Darmowe zakłady to okazja do tego, by zagrać zupełnie za darmo. Na stronie www.Betfan.pl były dostępne w pewnym momencie, ale obecnie nie znajdziemy ich już w ofercie.

Zamiast wspomnianego już pakietu darmowych zakładów przygotowano dla graczy 100% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie. To szansa na zdobycie doładowania od przelewu. Im więcej dodajemy do swojego konta typerskiego, tym pokaźniejszą premię na obstawianie otrzymujemy!

  • Minimalna wpłata to 100 PLN
  • Do odebrania jest tylko jeden bonus!
  • Premia to 100% wartości drugiego przelewu do 1000 PLN
  • Dodatkowe pieniądze można wykorzystać na obstawianie, a potem wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button