Betclic zmiana konta. Jak ustawić nowy numer do wypłat wygranych?

W jaki sposób odbywa się u bukmachera Betclic zmiana numeru konta? Jeżeli chcesz wiedzieć, w jaki sposób ustalić, gdzie powinna trafić twoja wypłata bukmacherska, na pewno przeczytasz ten poradnik do końca!

Betclic zmiana konta. Jak ustawić nowy numer do wypłat wygranych?
Betclic zmiana konta. Jak ustawić nowy numer do wypłat wygranych?

Jak zmienić numer konta w Betclic?

Firma bukmacherska Betclic na polskim rynku nie jest dostępna od dzisiaj, jednak w legalnej odsłonie działa stosunkowo od niedawna. To, że posiada licencję Ministerstwa Finansów obliguje ją do spełnienia szeregu warunków. Jednym z nich jest wypłata wygranych graczy tylko na konto bankowe.

Jeżeli chcemy u legalnego bukmachera zdeponować środki na obstawianie, możemy to zrobić w rozmaity sposób. Portale tego typu dwoją się i troją, by zapewnić swoim użytkownikom odpowiednie metody do przelewania środków – karty płatnicze, ekspresowe transferowy czy kody BLIK. Tutaj przykładów można by było wymieniać jeszcze bardzo długo. Chodzi jednak o to, jak w Betclic wypłaty wyglądają, a to już coś zupełnie innego.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Jeżeli chcemy wypłacić pieniądze z Betclic, bo na przykład udało nam się sporo zarobić i nie chcemy teraz wszystkiego przeznaczać na obstawianie, będziemy potrzebowali numeru konta bankowego. Musi to być rachunek w polskiej instytucji. Nie możemy także podawać konta innej osoby, niż ta, na którą jest założony profil bukmacherski.

Pytanie o to, jak zmienić numer konta w Betclic zadaje sporo osób, a wynika to z faktu, że nie do końca jest to proces zrozumiały dla wszystkich. Postanowiliśmy przygotować coś, co będzie swego rodzaju wskazówką dla każdego mającego problem właśnie w tym temacie.

Trzeba mieć na uwadze fakt, że tylko jedno konto bukmacherskie może mieć każdy z nas i jest to niezmienne bez względu na to, u jakiego bukmachera gramy. W Betclic nie ma możliwości, by utworzyć dwa profile, więc nie można pójść na „skróty” i zamiast zmieniać numer konta po prostu znów dokonać rejestracji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wypłaty w Betclic – jak ich dokonać?

Powiedzmy, że na koncie u bukmachera Betclic posiadamy 500 złotych wolnych środków, które udało nam się zdobyć w ostatni weekend. Chcemy przelać 200 złotych do swojego konta, a 300 zł zostawić na dalszą grę. Jest to jak najbardziej możliwe. Co trzeba zrobić, by ukończyć cały ten proces? Wchodzimy na www.Betclic.pl i logujemy się na swoje konto typerskie. W prawnym górnym rogu ekranu klikamy na symbol ludzika lub nasze imię i przechodzimy do profilu. Tam już wszyscy będą doskonale wiedzieć, jak działać.

💸 Jak wypłacić pieniądze z Betclic Polska? 💸

  1. Gracz loguje się na swoje konto
  2. Przechodzi do profilu
  3. Klika przycisk „Wypłać”
  4. Wpisuje kwotę, którą chce przetransferować
  5. Pojawia się informacja, ile będzie wynosiło saldo po tej transakcji
  6. Jeszcze tylko jedno kliknięcie „Wypłać” i gotowe!

Na pewno dobrą wiadomość jest tutaj to, że większość transakcji może odbywać się za pośrednictwem Przelewy24, co oznacza, iż bardzo szybko realizowane jest zlecenie. Tym samym nie trzeba czekać na transfer środków przez dzień czy nawet dwa dni robocze.

Betclic wypłaty
Betclic wypłaty

Zmiana numeru konta w Betclic. To trzeba wiedzieć!

Bez względu na to czy wybieramy Betclic Poker, czy decydujemy się na granie tylko na sport, zawsze mamy możliwość wypłacenia wygranej, o ile tylko nasze konto jest zweryfikowane. Jeżeli zauważymy, że bukmacher nie chce zrealizować transferu środków, możemy być przekonani, że chodzi o to, iż jeszcze nie udało nam się w pełni udowodnić swojej tożsamości. Na szczęście, to już w dzisiejszych czasach zupełnie inny proces, niż kiedyś. Przede wszystkim – znacznie szybszy.

Gdy mamy już za sobą formalności weryfikacyjne, możemy zgłosić chęć otrzymania przelewu z konkretną kwotę. O ile tylko mamy takie środki na koncie, nie powinno być żadnych problemów z szybką realizacją transferu. Oczywiście, nie zawsze wszystko wynika tylko z dobrej woli bukmachera – niekiedy możemy mieć do czynienia z awarią systemu bankowego i wówczas pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Bardzo często przerwy w działaniu usług konkretnych banków zmuszają graczy do szukania alternatyw i dlatego zmienianie konta w Betclic jest takim popularnym tematem. Czy jednak aby na pewno w ogóle coś takiego można zrobić?

Moje dokumenty w Betclic
Moje dokumenty w Betclic

Numer konta u bukmachera. Da się go zmienić czy nie?

Szybkie wpłacanie pieniędzy do bukmachera to coś, co powinno być dla każdego bardzo istotne, ale nie ukrywajmy, że również wypłaty środków to coś, co mocno interesuje wszystkich grających. Już na wstępie warto uspokoić więc, iż jak najbardziej zmiana konta Betclic jest możliwa. I nie musimy martwić się o dane osobowe u bukmachera – te są jak najbardziej bezpieczne!

Na pewno, przeczesując internet, niejedna osoba znajdzie nieprawdziwe informacje o tym, że konto bankowe może być podane u bukmachera tylko raz i już nic z tym zrobić nie można. Owszem, wypłaty mogą być dokonywane tylko na jeden numer konta, co nie znaczy, że zawsze musi być to ten sam. Sytuacje w życiu są różne – czasem konto zamykamy, by otworzyć nowe i tak dalej. Nie jest to nic nadzwyczajnego i wszyscy to doskonale rozumieją.

Niestety, kto spodziewał się tylko skopiowania i wklejenia nowego numeru w odpowiednią rubrykę, będzie prawdopodobnie nieco rozczarowany. Odpowiedź na pytanie jak zmienić numer konta w Betclic nie jest szczególnie zagmatwana, co nie znaczy, że sam proces sprowadza się do jednego czy dwóch kliknięć.

Chcę zmienić numer konta w Betclic – co teraz?

Jeżeli ktoś chciałby zmienić numer konta w Betclic, musi początkowo wykonywać dokładnie te same kroki, co przy zleceniu wypłaty. Potrzebne jest więc logowanie oraz przejście do wirtualnego profilu. Potem jest już inaczej.

Firma bukmacherska Betclic tych, co chcą zmienić numer konta, informuje, że ‌jeśli chcesz zmienić numer swojego konta bankowego prześlij nam nowy wyciąg bankowy (zawierający Twoje imię i nazwisko) poprzez zakładkę Moje dokumenty. Może wydawać się to proste, ale dokładnie tak wygląda.

Betclic - jak dodać wyciąg bankowy?
Betclic – jak dodać wyciąg bankowy?

Po przejściu do „Moje dokumenty” wystarczy wybrać z komputera pliki potwierdzające to, iż dany rachunek bankowy należy do nas. Musi więc widnieć nasze imię i nazwisko, a dobrze także, by adres znajdujący się w Polsce.

Oczywiście, jakiś czas przyjdzie nam poczekać na to, jak ktoś rozpatrzy naszą prośbę zmiany numeru konta. Nie powinno to jednak trwać szczególnie długo – kwestia paru minut, o ile mamy normalny dzień tygodnia i dość „standardowe” godziny.

Ekspresowe wypłaty. Gdzie jeszcze?

Pamiętajmy, by zawsze grać u takiego bukmachera, który posiada licencję Ministerstwa Finansów. Tylko w ten sposób wiemy, czy STS jest bezpieczny podobnie jak każdy inny tego typu portal w naszym kraju – chodzi o gwarancję ze strony państwa, iż ta dobrze przyjrzała się konkretnej marce i ma nad nią jakąś kontrolę.

Bukmacher Betclic dość szybko wypłaca wygrane, ale jeśli z jakiegoś powodu jeszcze nie zdążył komuś zweryfikować nowego numeru konta, być może znajdą się chętni na poszukanie jakiejś alternatywy.

W mniej niż 15 minut realizowana jest większość wypłat wygranych przez STS. Na stronie www.STS.pl można w ekspresowy sposób zlecić transfer pieniędzy do banku, a to wszystko z wykorzystaniem najlepszych zabezpieczeń.

Kto nie ma jeszcze konta w STS, założyć je może z wykorzystaniem specjalnego kodu promocyjnego. Za wpisanie słowa „BETONLINE” przy rejestracji od razu otrzymuje się 29 PLN bez wpłaty. Dodatkowo przy depozycie numer jeden można zgarnąć jeszcze nawet 1200 PLN ekstra jako premia 100%!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

3.8 / 5. Ocen: 6

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button