Betclic rozdaje 50 PLN na US Open

Bukmacher Betclic rozdaje graczom bonus tenisowy. Do otrzymania jest nawet 50 PLN na obstawianie meczów! Wszystko to z okazji turnieju US Open.

Betclic rozdaje 50 PLN na US Open
Betclic rozdaje 50 PLN na US Open

Bonus US Open od Betclic

Oferta specjalna dostępna jest w dniach od 2 do 8 września. Przed rozpoczęciem stawiania kuponów kwalifikacyjnych trzeba najpierw dokonać rejestracji w promocji. Robi się to poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz tutaj” na stronie oficjalnej Betclic.

Betclic dla graczy przygotował bonusy w wysokości 25 lub 50 PLN. Kwota doładowania konta zależy od tego, ile kuponów promocyjnych postawi typer w czasie akcji.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Do zgarnięcia 25 PLN wystarczą zaledwie trzy kupony promocyjne, natomiast w przypadku 50 PLN takich kuponów należy postawić minimum pięć!

Promocja tenisowa u bukmachera online. Jak zgarnąć 50 złotych?

Bukmacher pod uwagę bierze tylko i wyłącznie kupony spełniające następujące kryteria:

  • Stawka co najmniej 20
  • Kurs minimum 1.80
  • Tylko zakłady na mecze tenisowe!
  • AKO lub SOLO

Legalny bukmacher Betclic przyzna graczom pieniądze w dniu 9 września. Od razu po przelaniu na konto można je wykorzystać na obstawianie na stronie lub w aplikacji mobilnej.

Każdy, kto jeszcze nie ma konta w Betclic, może założyć je w wolnej chwili. Cały proces zajmuje nawet mniej niż 60 sekund. Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego do wykorzystania jest kod promocyjnyKOD500” – nowi gracze mogą liczyć nawet na 500 PLN zwrotu od przegranej w pierwszym kuponie.

Na jedno konto można zgarnąć tylko jeden prezent. Przypominamy, że na stronie Betclic możliwe jest nie tylko obstawianie, ale także oglądanie meczów za darmo dzięki usłudze Betclic TV!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button