Betclic na telefon. Aplikacja apk pobieranie online

Betclic na telefon to rozwiązanie dla każdego, kto chciałby obstawiać mecze na urządzeniu mobilnym w dowolnym miejscu i czasie. Pobiera apk – jak wygląda w przypadku tego bukmachera?

Betclic na telefon. Aplikacja apk pobieranie online
Betclic na telefon. Aplikacja apk pobieranie online

Betclic na smartfonie lub tablecie

Bukmacher mobilny to coś, co jest coraz popularniejszym tematem. Nie ma co ukrywać, że Betclic apk oraz jemu podobne programy mają się z dnia na dzień coraz lepiej, a ten trend na pewno będzie się cały czas utrzymywał.

Dzięki aplikacji Betclic możemy nie tylko obstawiać wydarzenia sportowe, ale także korzystać ze specjalnych ofert czy włączyć darmowe mecze na telefonie. Dobra wiadomość jest przy tym taka, że sam program działa dobrze na systemie iOS oraz Android, a nie tylko na jednym z nich!

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Betclic apk. Aplikacja mobilna

Niektórym wydaje się, że Betclic apk pobieranie to skomplikowana sprawa. Nic bardziej mylnego. Na pewno z tym procesem poradzi sobie każdy, nawet najbardziej początkujący. Tak naprawdę zamiast wiedzy bukmacherskiej potrzebne jest tutaj pewne pojęcie o nowoczesnej technologii.

Przygotowaliśmy obrazkową instrukcję, która pokazuje jak krok po kroku wygląda ściąganie APK na telefon. Wszystko sprowadza się w zasadzie do wykonania tylko czterechy prostych czynności.

Pobieranie Betclic na telefon. Jak to wygląda krok po kroku?

Krok 1 – Zaczynamy od wejścia na www.Betclic.pl. W stopce możemy znaleźć przycisk „Pobierz aplikację”, ale my chcemy pokazać wam opcję numer dwa – wejście do działu z bonusami i promocjami.

Betclic aplikacja - Krok 1
Betclic aplikacja – Krok 1

Krok 2 – Wybieramy spośród informacji o promocjach wpis dotyczący aplikacji mobilnej Betclic. Nietrudno go znaleźć, ale w razie jakichkolwiek problemów, zawsze możecie posiłkować się naszym obrazkiem.

Betclic aplikacja pobieranie - Krok 2
Betclic aplikacja pobieranie – Krok 2

Krok 3 – Wybieramy system, który nas interesuje. We wpisie chodzi o Android i dlatego tym razem skupiamy się właśnie na nim.

Betclic aplikacja pobieranie - Krok 3
Betclic aplikacja pobieranie – Krok 3

Krok 4 – Instrukcja jasno pokazuje, co należy teraz zrobić. Można pobrać apk albo od razu na telefonie, albo na komputerze, a potem z niego przenieść plik do smartfona. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji.

Betclic aplikacja pobieranie - Krok 4
Betclic aplikacja pobieranie – Krok 4

UWAGA! Cały czas można wykorzystać u bukmachera Betclic kod promocyjny. Brzmi on KOD510, a dzięki niemu na start można otrzymać cashback od pierwszej przegranej aż do kwoty 510 PLN!

Jak to działa? Gracz dokonuje rejestracji konta, stawia pierwszy kupon, a w razie przegranej otrzymuje pełny zwrot stawki! I to aż do kwoty wynoszącej ponad pół tysiąca złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button