Bayern – Tottenham. Bonus na mecz od bukmachera STS

Przed nami już ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jedno z środowych pojedynków to rywalizacja pomiędzy Bayernem, a Tottenhamem. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję graczom z łączną pulą nagród 5000 PLN.

Darmowy bonus na Ligę Mistrzów

Darmowy bonus na Ligę Mistrzów

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownik, nigdzie w tej promocji nie musi zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że akcja dostępna jest graczom do 11.12.2019 do godz. 21:00.

W ramach tego konkursu kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO, na którym zakładzie będzie wyłącznie typ na dokładny wynik pojedynku Bayern Monachium – Tottenham. Obie drużyny są już pewne awansu gry w kolejnej rundzie, ale warto jest podkreślić, że Koguty będą chciały wziąć rewanż za pierwszy mecz, w którym to przegrali 2-7.

STS kod promocyjny

Stawka każdego zakładu musi wynieść dokładną kwotę 10 PLN. Jednak z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon spełniając powyższe warunki promocji, a także jego zakład został rozliczony jak wygrany weźmie udział w podziale nagrody głównej, która wynosi 5000 PLN.

STS: Bonus na start bez wpłaty

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na darmowe środki dla swoich graczy w postaci freebeta o wartości 29 PLN. Te środki znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Jednak to nie wszystko. Typer, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na kolejne środki. Tym razem równowartości pierwszej wpłaty, a maksymalnie do 1200 PLN.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button