Aplikacja mobilna Betfan. Jak pobrać APK i grać na telefonie?

Dobry bukmacher internetowy bez aplikacji mobilnej? Wydaje się to w dzisiejszych czasach nierealne. Już teraz, każdy może sprawdzić jak pobrać plik Betfan APK i obstawiać z dowolnego miejsca z dostępem do sieci!

Aplikacja mobilna Betfan. Jak pobrać APK i grać na telefonie?
Aplikacja mobilna Betfan. Jak pobrać APK i grać na telefonie?

Obstawianie meczów na telefonie. Czy to jest legalne?

Przepisy hazardowe obowiązujące w Polsce nie dla wszystkich są jasne, dlatego przy okazji każdego tematu pada pytanie: czy to aby na pewno jest legalne? W przypadku obstawiania na telefonie także warto się przyjrzeć tej kwestii. Na szczęście, mamy same dobre wiadomości.

Żaden przepis w naszym kraju nie zabrania zawierania zakładów bukmacherskich przy użyciu smartfona lub tabletu. Oczywiście, można robić to jedynie u tych firm, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Ich liczba stale się powiększa, a wśród tych bardzo popularnych znaleźć można tak znane marki jak STS, Fortuna czy opisywany dzisiaj Betfan.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Betfan aplikacja mobilna. Co trzeba o niej wiedzieć?

Aplikacja mobilna Betfan to sposób na to, by obstawiać mecze (również te LIVE) z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Do zainstalowania programu na telefonie potrzebujemy pliku Betfan apk. To już daje do myślenia tym, którzy trochę siedzą w temacie. Niestety, na ten moment Betfan na telefon dostępny jest tylko w wersji na system Android. Nie są znane plany firmy w kwestii oprogramowania iOS, tak więc na razie właściciele iPhonów muszą obejść się smakiem.

Program Betfan do pobrania jest za darmo. Nic się tutaj nie zmieni, tak więc nie wierzcie stronom, które piszą coś innego. W interesie bukmachera nie leży to, by udostępnić aplikację za pieniądze. W ten sposób zniechęca do obstawiania, a nie na odwrót.

Jeżeli kiedykolwiek napotkacie na portal, w którym proponowana jest jakaś płatna wersja Betfan apk, miejcie się na baczności i pozwólcie na to, by paść ofiarą mniejszego czy większego oszustwa!

Mam telefon z Androidem. Jak pobrać Betfan i zacząć obstawiać?

Posiadanie telefonu z odpowiednim oprogramowaniem to połowa sukcesu. Teraz pora na właściwy punkt programu, czyli pobieranie Betfan apk. Wszystko da się załatwić w mniej niż 60 sekund, a to wszystko bezpiecznie i legalnie!

Jeżeli mamy pod ręką smartfona, możemy skorzystać z aparatu i skierować jego obiektyw na kod QR zamieszczony poniżej. W ten sposób pobierzemy program w ciągu paru chwil i to bezpośrednio na urządzenie. Opcja numer dwa jest nieco bardziej zagmatwana, co nie znaczy, że nie mało kto z niej korzysta.

Betfan apk pobierz. KOD QR
Betfan apk pobierz. KOD QR

Wchodząc na www.Betfan.pl, przechodzimy do zakładki „Aplikacja mobilna”, a tam klikamy przycisk rozpoczynający pobieranie pliku z rozszerzeniem „.apk”. Robiąc to na telefonie, oszczędzamy sobie przenoszenia danych z komputera. Mimo że to nieco dłuższy wariant od tego, który wymieniliśmy chwilę wcześniej, nic nie stoi na przeszkodzie, by z niego skorzystać, jeśli z jakichś względów jest to dla nas lepsze.

Betfan promocje bukmacherskie. Czy mobilni typerzy też mogą liczyć na bonusy?

Mobilny typer stawia na nowoczesność. Bukmacher Betfan także i dlatego mocno wspiera każdego, kto obstawia na smartfonach. Każdego dnia na www.Betfan.pl znajdziemy nowy bonus, a wiele z nich udostępniono również z myślą o obstawiających na smartfonach. To dobra wiadomość, bo nadal nie brakuje bukmacherów, dla których gra mobilna jest czymś „drugiej kategorii”.

Betfan dzięki licznym akcjom bonusowym zbiera bardzo pozytywne opinie w sieci. W przypadku apki także nie słychać wielu negatywnych opinii. To spory plus, bo wiadomo, że w dzisiejszych czasach trudno jest o bukmachera, który dostosowuje ofertę do potrzeb klientów.

Betfan na telefon
Betfan na telefon

Mobilny Betfan to wirtualne sporty oraz mnóstwo innych produktów, które znajdziemy też na standardowej stronie internetowej. Użytkownicy mobilni nie muszą więc czuć się pokrzywdzeni, bo bardzo rzadko są organizowane promocje, z dobrodziejstw których nie mogliby skorzystać.

Betfan na start daje ponad 3000 PLN. Czym jest Pakiet Pudziana i jak z niego skorzystać?

Mariusz Pudzianowski jest ambasadorem marki Betfan w naszym kraju. Stąd nazwa Pakiet Pudziana odnosząca się do bonusu powitalnego dla nowych klientów. W chwili obecnej na www.Betfan.pl do odebrania jest ponad 3000 złotych, a to wszystko w wyjątkowej formie.

Każdy, kto dokona rejestracji na www.Betfan.pl, może odebrać aż trzy bonusy od depozytu oraz powiększone wygrane x10. Łącznie dzięki temu wszystkiemu do zgarnięcia jest nawet 3000 złotych! Do niedawna był to największy bonus powitalny w Polsce.

Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego online do wpisania jest przygotowany przez Betfan kod promocyjny. To nic trudnego, by go zapamiętać: brzmi „BETONLINE” i pozwala na zgarnięcie nawet 100 złotych w formie zakładu bez ryzyka.

Betfan kod promocyjny 2020
Betfan kod promocyjny 2020

Bukmacher w razie przegranej gracza nowemu graczowi pełną wartość stawki do kwoty 100 złotych. Istotne w tym wszystkim jest to, że wartość bonusu nie jest bonusem, a zwykłą gotówką, której nie trzeba obracać! Tak, pieniądze zwrócone przez Betfan mamy od razu do dyspozycji i możemy je przeznaczyć na dowolny cel – na zagranie kolejnego zakładu czy po prostu na wypłatę na konto bankowe.

BONUS POWITALNY W BETFAN. CO DO ZDOBYCIA?

  • Kod promocyjny „BETONLINE” – można go wpisać tylko przy rejestracji!
  • Do 100 złotych jako zakład bez ryzyka
  • Trzy bonusy za depozyt
  • Powiększone wygrane x10
  • Dostęp do codziennych bonusów w akcji Radar 365!
  • Obstawianie bez podatku!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button