50 PLN dla graczy za typowanie Esportu

Legalny bukmacher STS online zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy z Esportu. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

STS zmniejsza przegrane za przegrany kupon

STS zmniejsza przegrane za przegrany kupon

Trzeba dodać, że oferta bukmachera STS na Esport jest bogata i każdy z typerów znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że w najbliższych dniach czekają nas mecze w takich grach, jak Counter Strike, League of Legends, Dota2, czy też Overwatch.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS online, który oferuje akcję „Bezpieczne 50 PLN na Esport”, a jest ona aktywna wyłącznie do 8 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus na Esport od STS

Wspomniana promocja polega na zagraniu zakładu SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się same mecze z Esportu. Typy mogą pochodzić z dowolnych gier.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

Jeśli się okaże, że zakłady okazały się przegrane to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki kuponu, która może wynieść nawet 50 PLN. Z tego względu potwierdzają się o STS opinie graczy, dla których jest to wciąż najlepsza firma do obstawiania zakładów na e-sport.

Bonus do 1229 PLN na start w STS

Legalny polski bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać ekstra kasę na sam start, ponieważ w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • darmowe 29 PLN za założenie rejestracji bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy nadmienić, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button