2400 PLN w nowej promocji bukmachera STS

W związku z spotkaniem pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt w ramach Gran Derbi legalny bukmacher STS oferuje graczom promocję powitalną, w której to na start można otrzymać freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Gran Derbi. Bonus od bukmachera STS

Gran Derbi. Bonus od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do każdej osoby, która wcześniej nie posiadała konta u legalnego bukmachera STS.

Podstawowy krok w ramach tej promocji to rejestracja konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.sts.pl. Proces założenia konta jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu. Wystarczy tam podać swoje dane jak imię czy nazwisko.

Czy jest kod promocyjny u bukmachera STS?

Użytkownik, który chce dokonać aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą freebet bez depozytu STS o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN koniecznie musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracji.

To sprawi, ze powyższe bonusy będą aktywne i na start gracz otrzyma freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Bonus 100% za wpłatę do 1200 PLN u bukmachera STS

Dodatkowo pierwsza wpłata u tego bukmachera jest objęta promocją. Wystarczy dokonać depozytu, aby w zamian otrzymać równowartość pierwszej wpłaty:

Przykład: Gracz wpłacił 700 PLN. W prezencie od bukmachera STS otrzyma taką samą wartość. To sprawi, że typer będzie posiadał kwotę 1400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, ze typer maksymalnie może dostać 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN na start

Poza tym warto jest jeszcze skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka. Wystarczy, że typer zagra dowolny kupon SOLO i AKO, który zostanie rozliczony do 18.12.2019 roku do godziny 23:59,

Jak będzie to zakład wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher STS dokona zwrotu całej stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button