20 PLN na mecz Napoli – Liverpool w Milenium!

Bukmacher Milenium przygotował promocję, w której do zgarnięcia jest 20 PLN. Wszystko to na spotkanie Napoli – Liverpool w Lidze Mistrzów. Rozpocznie się ono w dniu 17 września o godzinie 21!

20 PLN na mecz Napoli - Liverpool w Milenium!
20 PLN na mecz Napoli – Liverpool w Milenium!

Milenium bukmacher a kod promocyjny

Z tej oferty specjalnej może skorzystać każdy, kto jest już zarejestrowany u bukmachera i ma za sobą odebranie bonusu powitalnego. Przypominamy, że cały czas może wykorzystać w Milenium kod promocyjnyBETONLINE” – dla nowych graczy przygotowano nawet 1000 złotych premii!

Promocja na Ligę Mistrzów dostępna jest w dniu 17 września. Dotyczy meczu Napoli – Liverpool i to właśnie to zdarzenie musi znaleźć się w kwalifikacyjnym kuponie online.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cashback na Ligę Mistrzów. Zwrot 20 złotych dla każdego!

Milenium bierze pod uwagę przegrane w pierwszym zakładzie zagranym z typem na mecz Napoli – Liverpool. Każdy z graczy może liczyć na zwrot 20 złotych stawki i właśnie za tyle trzeba postawić zakład!

Aby zakwalifikować się do promocji, gracz musi:

  • Posiadać darmowe konto na Milenium.pl
  • Zagrać we wtorek (17 września) kupony za co najmniej 40 zł
  • Postawić zakład AKO lub SOLO z typem na spotkanie Napoli – Liverpool

Jeżeli zakład gracza numer jeden na mecz Napoli – Liverpool okaże się wygrany, nie będzie mógł on skorzystać z wtorkowej promocji i tym samym otrzymać 20 złotych na konto typerskie.

Cashback przelewany jest na konto automatycznie. Szczegóły na temat warunków obrotu i nie tylko znaleźć można w oficjalnym regulaminie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button