20 PLN dla graczy za obstawienie Formuły 1 od STS

Już w najbliższą niedzielę, tj. 5 lipca czeka nas pierwsze Grand Prix sezonu 2020 w Formule 1. Na tą okazję bukmacher STS przygotował specjalną promocją, w której typerzy dodatkowo mogą otrzymać 20 PLN oprócz ewentualnej wygranej.

Typer F1. Extra kasa dla graczy

Typer F1. Extra kasa dla graczy

Na ten moment czekał każdy kibic Formuły 1. Po blisko czterech miesiącach rozpoczynamy sezon 2020. Walka o Mistrzostwo na pewno zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem oprócz Hamiltona wygrać klasyfikację generalną będzie chcieli chociażby Vettel, Verstappen czy Leclerc.

Bukmacher STS natomiast wychodzi graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Powrót F1”, w której to typerzy mogą liczyć na dodatkowe środki. A dostępna jest ona użytkownikom do 5 lipca do godz. 14:10.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą to pamiętaj, że koniecznie musisz się do niej zapisać. Chcąc tego dokonać należy zalogować się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Weź udział”, który to znajduje się w zakładce promocyjnej „Powrót F1”.

sts poker online
Legalne gry karciane w Betgames STS bez depozytu

Zakłady bukmacherskie na Formułę 1

Następnie pozostaje graczom już obstawienie meczy. W ramach akcji specjalnej „Powrót F1” kwalifikują się jedynie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO, które muszą zostać zawarte za minimum 20 PLN.

Na każdym kuponie promocyjnym muszą obowiązkowo znajdować się nie mniej niż trzy zakłady. Jednak wymóg konieczny jest taki, że musi być na nim typ na zwycięstwo podczas GP w Austrii.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Gracze, których zakłady okażą się wygrane i do tego spełniają powyższe warunki promocji to dodatkowo otrzymają 20 PLN, oczywiście oprócz wygranej kwoty. Całość bonusu można wykorzystać na zakłady sportowe z całej oferty bukmachera STS.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera STS:

Warto jest mieć na uwadze, że wszyscy typerzy mogą liczyć na darmowe 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty wszyscy typerzy mogą liczyć na premię je równowartości, aż do 1200 PLN.

Użytkownik z pakietu powitalnego będzie mógł skorzystać wyłącznie wtedy, gdy wpisze specjalne hasło promocyjne —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć to, że jedynie w tym momencie będzie mógł on go wpisać. Później już takiej możliwości nie będzie.

Gracze, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać chociażby z akcji „Wygrywaj Podwójnie”. Typerzy co tydzień oprócz wygranej gotówki w tej akcji mogą otrzymać dodatkowe środki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button