20.000 PLN do podziału. Betclic szuka ekspertów od Premier League!

Legalny bukmacher Betclic szuka ekspertów od Premier League. Każdy, kto zna się na angielskiej piłce, może zdobyć nawet 20.000 PLN!

20.000 PLN do podziału. Betclic szuka ekspertów od Premier League!
20.000 PLN do podziału. Betclic szuka ekspertów od Premier League!

Betclic Polska – promocja bukmacherska

To jedyna w swoim rodzaju oferta, w której doładowanie wygranych może wynieść nawet 20.000 PLN. Bukmacher ma dla graczy ofertę specjalną, a w niej poważne pieniądze do zgarnięcia!

Wszytko sprowadza się do obstawiania ligi angielskiej, a dokładniej 22. kolejki Premier League. Czas na to jest do 10 stycznia do momentu gwizdka sędziego w pierwszym spotkaniu.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Betclic przygotował pieniężny jackpot, gdzie do zdobycia jest 20.000 PLN lub część tej sumy do podziału. Wszystko sprowadza się do tego, by postawić kupon, w którym poprawnie wytypuje się wszystkie mecze najbliższej rundy angielskiej ekstraklasy.

Obstawianie ligi angielskiej. Betclic rozdaje 20.000 PLN!

Wypłata bonusów ma nastąpić 14 stycznia. Jeżeli nikomu poza jedną osobą nie uda się trafić, laureat promocji zdobędzie aż 20.000 PLN, które od razu będzie mógł przeznaczyć na dowolny cel!

Co trzeba wiedzieć? Najważniejsze informacje o promocji Piłkarski Jackpot Betclic znajdziecie poniżej. Sprawdźcie szczegóły już teraz:

  • Stawka min. 10 PLN
  • Brak kursu minimalnego
  • Do promocji trzeba się zapisać
  • Tylko typy 1X2 z najbliższej kolejki Premier League
  • Oferta pre-match. Zakłady LIVE nie są brane pod uwagę!

Betclic bonus powitalny VIP. Kasa na rok 2020

Jeżeli ktoś nie posiada darmowego konta w Betclic, musi je założyć, by wziąć udział w opisywanej promocji. Rejestracji za darmo można dokonać na stronie internetowej www.Betclic.pl.

Nowi gracze mogą przy rejestracji wykorzystać specjalny kod promocyjny. Brzmi on KOD510 – jego wpisanie nie powinno sprawić problemów nawet początkującym typerom!

Bonus powitalny Betclic to cashback w pierwszym zagranym kuponie. Maksymalnie do zgarnięcia jest 510 złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button