1500 złotych na obstawianie dla nowych graczy na Milenium.pl!

Obstawianie z bonusem powitalnym 1500 złotych? Tylko teraz taka promocja powitalna dostępna jest na stronie marki Milenium.pl! Co dokładnie to oznacza? Każdy może sprawdzić szczegóły!

1500 złotych na obstawianie dla nowych graczy na Milenium.pl!

Bonus na start na stronie Milenium.pl

Legalny bukmacher Milenium obchodzi swoje 15-lecie działalności. Właśnie z tej okazji przygotowany został nowy bonus powitalny Milenium dla świeżych graczy, którzy dopiero co założyli konto.

Nikt nie musi w żaden wyjątkowy sposób zapisywać się do tej promocji. Trzeba pamiętać tylko o tym, że kod promocyjny Milenium ciągle brzmi tak samo i jest to słowo bonusowe „BETONLINE„!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Legalny bukmacher Milenium z bonusem powitalnym 1500 PLN!

Co można otrzymać na start u bukmachera Milenium? Jaka kwota wchodzi w grę i za co dokładnie jest dostępna? Podajmy poniżej wszystkie szczegóły, które trzeba znać:

  • Bonus za pierwszą wpłatę to nawet 1500 złotych!
  • Cashback dla graczy nowych i nie tylko to kolejne 1500 zł (lub mniej)
  • Po rejestracji można odebrać też Zakład Bez Ryzyka 150 zł!

Oferta specjalna z tego wpisu to bonus powitalny dostępny dopiero od dnia 1 października 2019 roku. Wszyscy, którzy wcześniej dokonają rejestracji, nie będą mogli otrzymać tej premii, a tę standardową!

Każdy szuka czegoś innego, dlatego to normalne, że nie każda oferta musi wszystkim pasować tak samo. Ostatnio opisywaliśmy dla was także Ewinner bonus powitalny – może to jest coś, czego obecnie ktoś teraz szuka najbardziej? ;)


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button